raydowe Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 Medvede tvoje radu maju v tomto smere cenu zlata. nemusis ani nic zduraznovat-- sme len radi ze nam tym hodne pomozes. Citovat
nikto11 Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 Původně zaslal: ERIKA a čo datum 4 - 5 (štatný sviatok) - 6 . jula . 2008 ?????? pasuje vam to :o:o:mrk:mrk:mrk:potlesk:potlesk:potlesk parada ja som tiez za ved pohoda datum Citovat
nikto11 Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 a tesim sa :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
VladoHA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 super miesto datum a aj ceny pohoda :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
bombarderik Odesláno 23. leden 2008 Autor Odesláno 23. leden 2008 Pripajam sa urcite sa ukazem. Vyhovuje. :potlesk:potlesk:potlesk Citovat
VladoHA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 no a ze sa neda dohodnut ze?myslim si ze sa to dostava do spravnych kolaji Citovat
ERIKA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 na zrazoch Hradok+Ochtinská aragonitová jaskyna sa davali DIPLOMI + od jednej super pani sme dostaly aj darčeky (kozmetické balíčky) na zrazoch na OLEŠNEJ sa skladalo na pohary a čo my budeme aj teraz riešit a skladat sa na nejaku tu odmenu za prejavenu iniciativu dajme tomu testik :super:super jazda zručnosti ???(kužele mame):myslim:myslim ak ano je treba navrhnut program aky bude a dostat to do super stavu:super:super:super:super Citovat
VladoHA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 poskladat sa na neake to ocenenie sa da no problem neaka jazda zrucnosti?ok vzdy lepsie ako sprinty Citovat
nikto11 Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 Původně zaslal: VladoHA poskladat sa na neake to ocenenie sa da no problem neaka jazda zrucnosti?ok vzdy lepsie ako sprinty suhlasim v plnom zneni Citovat
ERIKA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 :super:super:super:super:super:super:super Citovat
bombarderik Odesláno 23. leden 2008 Autor Odesláno 23. leden 2008 Tam kde je ten hangar resp cislo4 tak tam je ako si pamatam aj nejaka vstupna vratnica. Tam kde je 2,3,6 mam pocit ze je orna poda ale nie som isty mozno to uz zmenili. skusim to este pozret. Citovat
VladoHA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 starostlvo vybrane miesto :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
bombarderik Odesláno 23. leden 2008 Autor Odesláno 23. leden 2008 Tak som sa dozvedel ze presne na tej ploche robieva expres festivaly a ze je to tam trosku uz udupane takze dy to slo.....:potlesk:potlesk Citovat
VladoHA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 da sa tam pohybovat aj so snizenym autom? Citovat
ERIKA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 no nemožem sa kontaktovat neberetelefony neni stade niekto kto tam skoči na kavičku a zisti situaciu :myslim:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.