Kosta1 Odesláno 10. leden 2008 Odesláno 10. leden 2008 uz cca 14 dbi mi v garazi pod autem zustavala louzicka nafty, dnes se moje obavy naplnily, unik nafty z cerpadla common railu, nabidka servisu Famko je za 10 tis. pretesneni cerpadla, coz mi prijde starsne moc, navic je to akce na pet dni. Nevim jestli mam Bosch nebo Siemens, da se to zjistit? Mate nejaky zkusenosti s opravou a prip poradite kde? Diky. Citovat
Burisek Odesláno 11. leden 2008 Odesláno 11. leden 2008 jo dá na čerpadle je štítek tak mi napiš číslo - bude asi takové to - 0445 010 075 - to poslední číslo bude jiné,napiš mi co je to za pumpu,těsnění ti seženu,to nebude problém.... Citovat
Kosta1 Odesláno 13. leden 2008 Autor Odesláno 13. leden 2008 no ja ani nevim, kde to cerpadlo je , ale kouknu na to Citovat
Guest PP205 Odesláno 14. leden 2008 Odesláno 14. leden 2008 pretesneni cca 2500 material + 1500 prace. ale v praze /plati pouze, jestli se jedna o BOSCH/ Citovat
Burisek Odesláno 14. leden 2008 Odesláno 14. leden 2008 bude pod kapotážía myslím z pohledu do motoru na levé straně ! koukni na vstřikovače a od nich půjdou 4 trubky a budou směřovat k čerpadlu Citovat
marisw Odesláno 14. leden 2008 Odesláno 14. leden 2008 Původně zaslal: Burisek bude pod kapotážía myslím z pohledu do motoru na levé straně ! koukni na vstřikovače a od nich půjdou 4 trubky a budou směřovat k čerpadlu to je hdi....a z cerpadla ide len jedna trubka do railu a az odtial 4 do kazdeho vstrekovaca :papa Citovat
Burisek Odesláno 14. leden 2008 Odesláno 14. leden 2008 Původně zaslal: marisw Původně zaslal: Burisek bude pod kapotážía myslím z pohledu do motoru na levé straně ! koukni na vstřikovače a od nich půjdou 4 trubky a budou směřovat k čerpadlu to je hdi....a z cerpadla ide len jedna trubka do railu a az odtial 4 do kazdeho vstrekovaca :papa jj máš pravdu,jak jsem to spěchu psal tak tohle mi nedošlo,že jde jen z HD ventilu vysokotlak do reilu,omluva.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.