Bazy Odesláno 14. únor 2008 Odesláno 14. únor 2008 Takže až bude ofico terním pisněte.. přidal bych se taky citróny trochu provětrat :-))) Citovat
jakub106GTI Odesláno 14. únor 2008 Odesláno 14. únor 2008 já jedu na 100%pokud se nic nestane:papa Citovat
kujon106 Odesláno 15. únor 2008 Odesláno 15. únor 2008 Bazy> termín už je víceméně jasnej, 21-22.6. 2008 Takže aktualizace: Já Béďa Mino Merglos Vvitty PeS16 (za výše zmíněných okolností ) Bazy jakub106GTI Citovat
Guest PeS16 Odesláno 15. únor 2008 Odesláno 15. únor 2008 Původně zaslal: kujon106 Bazy> termín už je víceméně jasnej, 21-22.6. 2008 Takže aktualizace: Já Béďa Mino Merglos Vvitty PeS16 (za výše zmíněných okolností ) Bazy jakub106GTI chtěl jsem se taky přihlásit, ale už jsem... Citovat
Crack Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 Upřímě sem na to zvědavej jak to nakonec všechno dopadne Citovat
jakub106GTI Odesláno 26. květen 2008 Odesláno 26. květen 2008 tak se to blíží přidá se ještě někdo? Citovat
Lentilka Odesláno 26. květen 2008 Odesláno 26. květen 2008 ja jsem si zrušil profil a už jsem tu pod jinou přezdivkou takže asi pojedu taky:papa Citovat
kujon106 Odesláno 27. květen 2008 Odesláno 27. květen 2008 I já samozřejmě pofrčim musim ještě důkladně pročíst to téma na saxoclubu a klukům tam napsat kolik nás teda dorazí, aby s tim počítali... Tak se rozpočítejte Citovat
Lentilka Odesláno 1. červen 2008 Odesláno 1. červen 2008 třetí no ale uvidim jak budu v práci;) Citovat
jakub106GTI Odesláno 23. červen 2008 Odesláno 23. červen 2008 Takže akce proběhla..... Nakonec peugeot zastoupilo jen málo majitelů 106 tek a to já a Kujon Já mám u sebe pouze jednu fotku ale Kujonek dodá určo další Jinak zajímavá akce škoda že Vás nepřijelo více.... Citovat
jakub106GTI Odesláno 23. červen 2008 Odesláno 23. červen 2008 Kujone snad si toto nemyslíš o saxech co:D:D:D Citovat
lordlacik Odesláno 23. červen 2008 Odesláno 23. červen 2008 Chlapi, urobme si vlastný zraz na Slovensku. To bude paráda. Typujem že málokto by šiel niekam do čiech (aby ste tam neboli opäť sami dvaja). Citovat
jakub106GTI Odesláno 23. červen 2008 Odesláno 23. červen 2008 Původně zaslal: lordlacik Chlapi, urobme si vlastný zraz na Slovensku. To bude paráda. Typujem že málokto by šiel niekam do čiech (aby ste tam neboli opäť sami dvaja). No slováků tam bylo snad polovička je fakt že jenom se saxama [upravil dne 23.6.2008 jakub106GTI] Citovat
kujon106 Odesláno 23. červen 2008 Odesláno 23. červen 2008 Jakub to už koukám zhodnotil za mě :-D Ale notno podotknout že sraz to byl vydařený, ač jsme nezůstali přes noc... Každopádně jsme se ale s Kubou usnesli že 106 je lepší ve všech směrech :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.