oni Odesláno 19. říjen 2007 Odesláno 19. říjen 2007 tak jsem sehnal knecne cidlo teploty a ted bude si problem se zapojenim!v konektoru do hodin mam volnej pouze jeden pin a u cidla sou dva kable,na co ktera kam,nevi nekdo? Citovat
Dundee Odesláno 20. říjen 2007 Odesláno 20. říjen 2007 Ten volnej u hodin bude přívod od čidla teploty a druhej drát od čidla dáš normálně na kostru, nic světobornýho;) Citovat
oni Odesláno 20. říjen 2007 Autor Odesláno 20. říjen 2007 a jedno jaky,protoze nejsou nijaj odliseny a na kostru nebo na napeti? Citovat
Dundee Odesláno 20. říjen 2007 Odesláno 20. říjen 2007 Na drátech by měly bejt čísla, eventuelně by měl mít každej drát jinou barvu. Zkusit to zapojit můžeš, otočením drátů by se nic stát nemělo (maximálně to nebude nic ukazovat) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.