adamB Odesláno 18. říjen 2007 Odesláno 18. říjen 2007 zdravim Vas mam 307sw, sedacky su v prevedeni koze...trochu ma trapi vyhrievanie sedadiel...vo vseobecnosti to nejako malo hrialo cez zimu,...teda ked som to porovnal napr. s fabiou tak to nehrialo vobec. Momentalne sa mi zda, ze to skoro vobec nejde...kontrolka na tlacitku vsak svieti. Neviete mi povedat co s tym moze byt? Citovat
jozefsv Odesláno 18. říjen 2007 Odesláno 18. říjen 2007 asi sa prerusil niekde drot v sedacke.nejde len jedna alebo obidve? riesilo sa to tu vela krat, skus aj hladanie Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.