mira206 Odesláno 29. září 2007 Odesláno 29. září 2007 chtěl bych se zeptat,jaká je předepsaná délka plochého drážkovaného řemene na 2.0Hdi 80kw,r.2000,s klimou? Citovat
Milhaus65 Odesláno 29. září 2007 Odesláno 29. září 2007 K6 LE 1740 - VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10 A KLIMATIZACE AŽ DO È.OND 09337 KOMPRESOR SANDEN K6 - LE 1744 - VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10 A KLIMATIZACE OD OND 09338 KOMPRESOR SANDEN K6 - LE 1750 - VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10 A KLIMATIZACE KOMPRESOR DELPHI Citovat
mira206 Odesláno 29. září 2007 Autor Odesláno 29. září 2007 aha,tak to jsi mne zaskočil.To nevím jakej kompresor mám. Citovat
Milhaus65 Odesláno 29. září 2007 Odesláno 29. září 2007 Pod nárazníkem ze spodu koukni na zelený štítek na kompresoru. Možná budeš potřebovat zrcátko. Když bude Delphi je to jasné, pokud Sanden tak se koukni na rám dveří řidiče a to OND je DAM. škrkni prví nulu a ty čtyři čísla porovnej. Od a do. Jasné ne ? Citovat
mira206 Odesláno 29. září 2007 Autor Odesláno 29. září 2007 hm,jasné. Co se stane ,když se tam dá třeba menší délka? Citovat
Dundee Odesláno 29. září 2007 Odesláno 29. září 2007 Když budeš mít menší, tak ho tam nedostaneš, když větší, nenapneš ho;) Citovat
mira206 Odesláno 29. září 2007 Autor Odesláno 29. září 2007 to dostaneš,napínací kladky ti vyrovnají rozdíl.Já jsem ted daval místo 1750 1744 ale nějak se to chvěje a dělá to hrozný zvuky.Kladky jsou na maximum Citovat
Milhaus65 Odesláno 30. září 2007 Odesláno 30. září 2007 Jo fyzicky to tam dát jde, ale není to dobré, hluk-vibrace řemene atd. Proto tam asi Peugeot dal 3 možnosti s minim. rozdílem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.