Kubis Odesláno 13. září 2007 Autor Odesláno 13. září 2007 Promenáda je střídavě kuřácká a nekuřácká. Citovat
Kubis Odesláno 13. září 2007 Autor Odesláno 13. září 2007 pronekuřácká [upravil dne 13.9.07 Kubis] Citovat
Kubis Odesláno 13. září 2007 Autor Odesláno 13. září 2007 Kuřáci měli na nekuřácké promenádě vlastní odbočku a lavičky oddělené pásem zeleně. Citovat
Kubis Odesláno 13. září 2007 Autor Odesláno 13. září 2007 Pohled ze 40patra.Je i vidět krytý nadchod (modrá barva) k přístavišti vpravo nahoře.Počasí už nám tak nepřálo.Vítr se již sice utišil,ale mraky klesy níž.Teď jsme také pochopili spousty deštníků odhozených v odpadkových koších.My jsme byli vybaveni deštníky od naši rákosky za dvacku kus a značky made in china.Asi jsme jim splnili dávný sen číňanů - být pochován doma.A to se také stalo.Po několikerém převrácení naruby nevydržely a šly do koše.Pokud pršelo,tak při vstupu do mekáče,nebo obchodních domů rozdával portýr igelitové futrály na deštníky,aby neměli pokapané podlahy. [upravil dne 13.9.07 Kubis] Citovat
Kubis Odesláno 13. září 2007 Autor Odesláno 13. září 2007 Odlet byl v nočních hodinách a průjezd osvětleným městem byl už sám o sobě zážitkem.Z dvoupatrového autobusu byl krásný výhled.Ještě k tramvaji:dalo se na jedno jízdné jezdit celý den.Trasa je jen jedna přes celé město .Cena jízdenky lidová,tak a teď si zrovna nemohu vzpomenout 3 nebo 5 HD?No na tom už nezáleží. Citovat
Kubis Odesláno 13. září 2007 Autor Odesláno 13. září 2007 Tak máme za sebou 10 hodin Šeremetěva,nedůstojnou prohlídku,kdy jsme museli zout i boty a použít tisíckrát použité návleky (šli jsme jen v ponožkách,domov byl jen 2,5hodiny letu).V letadle na nás čekalo překvapení!!!Naše letušky a stevardi.A co víc - dostal jsem dvě deci džusu,dvě deci minerálky a s úsměvem mi přidali pivo v plechovce a vůbec nechtěli dvě EURa.Pak přejeli s jídelním vozíkem a naše výprava zpozorněla.Ne ,nosy nás nemýlily:uzené,špenát a bramborové knedlíky.A pak zase pití.Po deseti hodinách čekání jen s půl litrem pepsi na dvě osoby úplný balzám.Ne,že by jsme neměli peníze na oběd a pití v Šeremetěvu,ale při zjištění cen a zakouřeného prostředí nás tam prostě přešla chuť.Praha v mlze,ale doma.Radost z příletu nám pokazila pasová kontrola.Tam,kde jsme vytvořili frontu,brali jen cizince.Stejná přepážka hned vedle byla zablokovaná občany typoval bych z Indie,třetí přepážka odbavovala nějakou dětskou výpravu a stále se tam nemohli na něčem dohodnout.Pak otevřeli čtvrtou a tam stačilo procházet s otevřeným pasem...Byli jsme opět v naší byrokratické zemi. Citovat
Kubis Odesláno 13. září 2007 Autor Odesláno 13. září 2007 Teď si to celé prohlédnu sám,doplním případně nějaké komentáře,a pokud máte někdo konkrétní dotaz a budu znát odpověď,odpovím.Na některé specielní dotazy radši meilem. P806 Citovat
Návštěvník Odesláno 6. říjen 2007 Odesláno 6. říjen 2007 to je vprdeli nádhera a ozaj zažitok:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.