Kubis Odesláno 12. září 2007 Autor Odesláno 12. září 2007 0 [upravil dne 12.9.07 Kubis] [upravil dne 12.9.07 Kubis] Citovat
Kubis Odesláno 12. září 2007 Autor Odesláno 12. září 2007 Bohužel než ráno našli,kde balon přistál,vyšlo už slunce a zdvihl se opar.Mělo to několik nevýhod:fotky už nejsou ostré,bylo horko od slunce,bylo 27°C i ve výšce 600m.A Číňané jsou malí,a tak hořák,nízko umístěný, mi připaloval vlasy,a to jsem nebyl v koši nejvyšší. Citovat
Kubis Odesláno 12. září 2007 Autor Odesláno 12. září 2007 Lešení z bambusu,ještě se s ním setkáme i v HongKongu. Citovat
Kubis Odesláno 12. září 2007 Autor Odesláno 12. září 2007 Až dorostou,pudou na pekáč.Že by pekingská kachna pocházela odtud? Citovat
Kubis Odesláno 12. září 2007 Autor Odesláno 12. září 2007 Procházka nočním Hong Kongem.Teploučko a spousty světel,reklam,taxíků.... Citovat
Kubis Odesláno 12. září 2007 Autor Odesláno 12. září 2007 Měli jsme štěstí,byl vidět celý!Z tohoto mrakodrapu svítila světla přímo vzhůru a nebe tak bylo fantasticky osvícené.Po chvíli se zatáhlo.To už se blížila tropická bouře,ale my to ani netušili.Se světly si tady rádi hrají: večer začíná lejzrová šou.Z většiny mrakodrapů vytrysknou proudy světla.Mění barvy a křižují nebem.Úžasná podívaná.Je to bohužel jediná věc,kterou jsem nezaznamenal . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.