Dado Odesláno 9. srpen 2007 Odesláno 9. srpen 2007 Chcel som sa opítať mám p.206 1.1 r.v 98 pokiaľ by som zohnal P.C dal by sa bez vetších problemou zabudovať do mojej 206 namiesto terajšich hodín jedná sa mi hlavne o priemernú spotrebu. Citovat
stalmik Odesláno 10. srpen 2007 Odesláno 10. srpen 2007 Původně zaslal: Dado Chcel som sa opítať mám p.206 1.1 r.v 98 pokiaľ by som zohnal P.C dal by sa bez vetších problemou zabudovať do mojej 206 namiesto terajšich hodín jedná sa mi hlavne o priemernú spotrebu. A co trochu hledat?? Citovat
KoNG Odesláno 10. srpen 2007 Odesláno 10. srpen 2007 dado hledej tu: ale jelikož nemáš multiplexní síť je montáž pal. PC obtížnější - a hlavně náročnější Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.