Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šel by někdo v Brně na motokáry ?


Trundik

Recommended Posts

Původně zaslal: chechet

sel bych, ale jedine do m-palace.

v boby jsem byl jednou a stacilo. trat do patra je samo "zajimava", ale to je asi tak vse. vetsina trate je jeden velky drifttrack a ne misto, kde si clovek zazavodi. naprosto trapna a zbytecna klopenka, kary taky v docela bidnem stavu. a mozna jsem mel jenom smulu a prisel zavodit kratce po navoskovani podlah :D

Jo tak v zimě se jim tam málo zahřívaj pneu a hodně to klouže,ale tenhle problém je již vyřešen zdrsněním podlahy a pneu,ale i tak kdo chce,tak si tam zadriftuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: Trundik

Je to domluvený na čtvrtek 21.00 (po Priglu). Je rezervace na čtyři auta. zatím jsme dva. Takže dva se klidně můžou přidat.

Zoby, ty musíš šetřit na 120,- CZK?

kde teda?

Jinak ja byl jen parkrat v M-Palaci, ale na Boby jsem taky slysel jen nespokojenost. Pry je ta draha malo zavodni.

No ona je ta dráha na tom Boby docela v některých místech úzká a některým jedincům dělá problémy se tam trefit a předjíždět se tam dá jen na pár místech a vyžaduje to jistou zručnost... Takže si tam člověk nepřipadá jak na dálnici o třech pruzích..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Tak bohužel se nebudu moct dneska dostavit ani na Prigl, ani na motorkáry. Auta jsou tam rezervovány, takže klidně můžete jít, kdo budete chtít.

Tak to Trundíku dopadlo tak,že se nikomu nechtělo... Takže jsem si pak sám zašel na Boby a dal jsem si 20 minut v tahu a byl jsem vyřáděnéj na maximum..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...