Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co takto Ing. skupko?


skupko

Recommended Posts

Původně zaslal: skupko

2Aluska: ten titul Kecka Ti fakt zavidim, dennodenne kontrolujem pocet svojich prispevkov....coskoro...coskoro budem aj aj Kecka:roker

Dnes to mam na pocte 388 :aut

Ale pozorovatel zní lépe než kecka, ne?? :) Já třeba zrovna pojem kecka používám, pro někoho, kdo kecá ve smyslu lže....Ale tady je to bráno naštěstí jinak, protože jinak by to tady byl klub lhářů :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

citlivy...hmmm ako by som to takto prejavil...

ked ma stipne mravec tak ma to zastipe...to by snaad mohlo znamenat, ze som citlivy, nie?

...a niesom pomstychtivy, pretoze toho mravca necham zit a odlupnem mu kusok svojej koze ako jeho korist..:mrk...cize som este k tomu aj stedry...a obetavy, pretoze mu obetujem kusok seba...:D

:aut:aut:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mravcek......mravcek.....kde si....na pipipipi....mam pre Teba kusok koze....:mrk

...mrrravcek....Mravcek....mravcisko!

....musite pockat kym ho najdem...:aut:aut:aut...cochvila...a aby Ste mi verili, tak mame doma takych malych cervenych faraonov...

no vidis....to je hodnost

Faraon (najvyssi)

...mimochodom ad hodnost...

Hodnost je označení charakterizující pozici a význam jedince v hierarchicky uspořádaném systému. Často je spojena s nějakými pravomocemi. U přísně hierarchických systémů hodností u ozbrojených sil dává určitá hodnost právo udělovat rozkazy nižším hodnostem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělávat školu společně s rodinou a dítětěm není určitě žádná větší maturita, ale pořadná dřina ( to abych Ti (pokud mohu tykat :aut) zvedl sebevědomí ;)) no, ale život dokaže přichystat ještě i horší dřinu ( to aby Ti to sebevědomí moc nenarostlo :D)

Každopádně ještě jednou gratulace :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Dokážeš hodinu o něčem mluvit a nikdo okolo tebe neví o čem....:D:D:D

A když z tebe vypadne stanovisko,tak se dostaneš znovu na začátek...takových inženýrů tady už bylo:D:D:Dco já jich mám okolo sebe ve fabrice,škoda povídat...

To co tu spomminas je vsak uz vyssia uroven...uroven managera, ktory dokaze stretnutie uzavriet s tym, ze sa este strretneme, pripadne dohodnut, ze sa urcite dhodneme :D

Na tu som sa este nedopracoval... :D:D:mrk

2aka : vidis....manager to je dalsia hodnost... a na nu sa nikto neurazi, pretoze nikdy nevies, ci Ta tou hodnostou niekto chce degradovat alebo vyniest na samy vrchol....dacoho :D:aut:aut:aut:aut:aut:D:papa

....to je skoro ako Kecka :D:D:D:D:D:D:D

2zazo : Tnx...tak pekne si to napisal ...:super:papa

[upravil dne 4/4/2007 skupko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skupko: hihi, prave mi skoncila prednaska z managementu, prave jsme se zaobirali nalezitostmi ruznych stravovacich akci - jako nezamenovat raut a recepci a vhodnym oblecenim na dane:aut na me si s takovym pojmem neprijdes:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předměty typu management, marketing, podniková ekonomika a další nesmysly, jsem totálně nenáviděla, což bylo podle toho poznat :roll . Zlatá anorganická, analytická, organická, fyzikální chemie a taky biochemii můžu :D :D :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aluška: Předměty typu management, marketing ... se mně nikdo naučit nesnažil , za to chemii po mně chtěli asi 4 semestry a nepovedlo se jim to.

A přesně z tohoto důvodu musím před člověkem kterému se líbí chemie hluboce smeknou. Máš můj obdiv :super

[upravil dne 4/4/07 žažo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

Aluška: Předměty typu management, marketing ... se mně nikdo naučit nesnažil , za to chemii po mně chtěli asi 4 semestry a nepovedlo se jim to.

A přesně z tohoto důvodu musím před člověkem kterému se líbí chemie hluboce smeknou. Máš můj obdiv :super

[upravil dne 4/4/07 žažo]

Chemie není těžká, pochopíš základy a už pochopíš vše a nemusíš se toho zase tak moc učit, protože hodně věcí lze nějak vydedukovat a je v tom určitá logika, aspoň tedy v některých chemiiích, jenže předměty typu management atd., se prostě podle mě člověk musí naučit jako básničku a aspoň já v tom nevidím vůbec žádnou logiku :myslim

Já měla na vysoké ale i tak problémy s chemií, od zkoušek mě párkrát vyhodili s tím, že tedy dvojku nebo trojku mi nedají, ať přijdu, až to budu umět za 1. To mě štvalo, protože já jsem se na zkoušky z chemie vůbec neučila :D :D , prostě jsem to tam šla jen tak :) .

[upravil dne 4/4/07 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...