(C) Odesláno 25. červenec 2003 Odesláno 25. červenec 2003 Zdravím všechny. Před nedávnem jsem měl se svou 306kou nehodu(trochu pomačkaný plechy na předku) a měl jsem asi měsíc odpojenou baterii. A teď, když už to mám v kupě, tak mi přestal fungovat dálkáč na centrál. On teda funguje, ale jak se mu zachce a jen z krátký vzdálenosti. Dokonce jsem koupil i nový baterky, ale nic. Nevíte někdo co s tím?? Citovat
myslikovjan Odesláno 25. červenec 2003 Odesláno 25. červenec 2003 máš tam orginál centrál, nebo dodělávku, patrně bude urvaná anténa od ovládání. Citovat
(C) Odesláno 26. červenec 2003 Autor Odesláno 26. červenec 2003 Je to original a těžko to může bejt anténa, když je to infra. Citovat
impact Odesláno 26. červenec 2003 Odesláno 26. červenec 2003 Myslím, že to tu zneužiju... máš ovládání v klíčku? Jaká tam patří baterka? Citovat
(C) Odesláno 27. červenec 2003 Autor Odesláno 27. červenec 2003 Jo, je to ovládání v klíčku a jsou tam dvě knoflíkový baterie. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.