PaloLM Odesláno 18. únor 2007 Odesláno 18. únor 2007 chlapi, hanba sem hanba tam, neiviem sa dostať do PP - len pomocou tlačidla na páčke pod vlonatom, alepotrebujem nastaviť dátum a čas, všade sa píše o menu ale ako sa do toho dostať- kto vie odpovie:myslim Citovat
lamancha Odesláno 18. únor 2007 Odesláno 18. únor 2007 nevím jak u tebe, ale já mám dva čudlíky vedle displeje, r.v.2003 [upravil dne 18/2/07 lamancha] Citovat
elixir Odesláno 18. únor 2007 Odesláno 18. únor 2007 Ok, už som našiel r.v. Na autorádiu je tlačítko menu(pravá strana), cez neho sa dostaneš na nastavenia parametrov dyspleja.Vyberáš možnosti, šípkami a potvrdíš cez OK. Ak nebudeš vedieť, tu je moje ICq 393888458 Citovat
PaloLM Odesláno 18. únor 2007 Autor Odesláno 18. únor 2007 r.v. 2005 ale skúsim podľa tvojho návodu, zatial vďaka Citovat
PaloLM Odesláno 21. únor 2007 Autor Odesláno 21. únor 2007 To elixir: vďala sa dobrú radu, je to presne tak ako píšeš Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.