renda.j Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 Nazdárek lidi, můžete mi poradit, pořád mi běhaj sahary na, mojí 406 je to benzin 1.8 1998 s klimou. Když zapnu klíček rozběhnou se pomalu, nastartuji a běží rychle. zkoušel jsem odpojit čidlo teploty a preventivně běží pořád i když vypnu klíček. Hledal jsem řídící jednotku údajně je za předním levým světlem, ale tam jsem ji nenašel, ani nevím jak vypadá. Ale v knížce \"Jak na to\" je to nějaký divný, protože na schématu je jeden ventilátor a já tam mám dva. Taky nevím, když zapnu klimu, jestli se maj ty vent. hned rozběhnout, nebo až se ohřeje výměník klimy před chladičem. Klimu mám man. a teď je vyplá. A podle jakýho pravidla vent. běhaj rychle a pomalu. Předem díky. Citovat
kuboSE Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 starsie modely 406 maju dva ventilatory novsie uz len jeden...viac ti asi nepomozem ja Citovat
Guest ¨Pokec16v Odesláno 4. říjen 2006 Odesláno 4. říjen 2006 To jsem resil u 405ky taky. Nejdriv si sezen schema, protoze je to desna detektivka. Jak vent. jedou je mi zahada, ale pri zapnute klime by mely jet oba naplno. Jsou rizeny 3 relatkama, protoze kdyz jsem je dal na jedno rele, tak odber byl tak velkej, ze jely jenom pomalu, takze asi proto. Nakonec jsem do toho kopnul a dal si je natvrdo na spinac. Moc jsem ti asi neporadil, ale aspon se to tady trochu hnulo... Citovat
patriotpp Odesláno 5. říjen 2006 Odesláno 5. říjen 2006 Takze treba skontrolovat relatka. Tiez som mal takyto problem - ventilatory sli aj ked nebol kluc v spinacej skrinke. Komisar mi poradil a to pomohlo - jedno relatko bolo zlepene, kupil som nve a vymenil a je vsetko OK. Komisarovi este raz dik. Citovat
renda.j Odesláno 5. říjen 2006 Autor Odesláno 5. říjen 2006 Hoši díky, relátka byla druhá věc co jsem kontroloval. Už jsem z toho na švestku. Brzo mi rupne datel, roztluču prasátko a zajedu k pažoutům do servisu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.