Huul Odesláno 17. září 2006 Odesláno 17. září 2006 Zdravíčko, poradil by mi jaké všechny typy žárovek v autě jsou?? nemám manual a nemám žádnou náhradní, tak abych se vybavil na policii:c))Nebo jestli by někdo neměl manual na 306 1.6 benzin. Děkuji [upravil dne 17.9.06 Huul] Citovat
chechet Odesláno 18. září 2006 Odesláno 18. září 2006 manual na 306 MkII ti klidne poslu, mam to v JPG. Citovat
orgacek Odesláno 18. září 2006 Odesláno 18. září 2006 to chechet:Prosim posli ten manual i mne matusinec.ondrej@seznam.cz Diky Citovat
maweryk Odesláno 19. září 2006 Odesláno 19. září 2006 Cauko, nemohol by si tie jpg- cka poslat aj na maweryk@azet.sk?? Diky. Citovat
orgacek Odesláno 19. září 2006 Odesláno 19. září 2006 Děkuji chechetovi za navod.Moc diky:papa Citovat
chechet Odesláno 19. září 2006 Odesláno 19. září 2006 Původně zaslal: orgacek Děkuji chechetovi za navod.Moc diky:papa btw: odkud jsi ze zlinska a jaky mas model 306tky? ze tady v blizkem okoli je clenu nejak malo a s 306tkou jsi snad prvni... Citovat
orgacek Odesláno 19. září 2006 Odesláno 19. září 2006 Coze to je nas tak malo?Dnes jsem ve Zline na Policii, to bysme si mohli nekdy dat srazik. Mam 306, r.v. 2000, 65kw. Do Zlina to mam 35 km a jezdim tam co chvili.Docela bych chtel poznat, o kolik lepe jede ta tvoje masinka.. Citovat
Huul Odesláno 19. září 2006 Autor Odesláno 19. září 2006 To chechet: To bys byl moc hodný.manual by se hodil.Můj meil:st.hamak@post.cz Díky moc Citovat
housing Odesláno 2. říjen 2006 Odesláno 2. říjen 2006 Manual mam,ak tu budes online dohodneme sa a poslem ti, vsetko je tam krasne nakreslene. Alebo si stiahni sam,uz to tu bolo napisane kde sa da stiahnut manual Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.