Smeták Odesláno 22. červenec 2006 Odesláno 22. červenec 2006 Mam problem se zadnim brzdovym trmenem, nevraci se samostav. Potreboval bych poradit jestli to jde nejakym zpusobem rozhybat nebo opravit, popripade bych uvital kdyby mel nekdo volny nahradni. Je to na P405 1.9 SRi r.v 1991, 88kW. System brzd je girling, jedna se o zadni levou stranu. [upravil dne 24/7/2006 Smeták] [upravil dne 24/7/2006 Smeták] Citovat
Swallow Odesláno 22. červenec 2006 Odesláno 22. červenec 2006 Rozebrat, vyčistit a dát nové pryžové díly . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.