Guest dtyrkas Odesláno 8. červen 2006 Odesláno 8. červen 2006 Co treba supervelký Československý sraz ? Už to tu bylo, nebo ne? Citovat
TiborTeam Odesláno 8. červen 2006 Autor Odesláno 8. červen 2006 Někde uprostřed ... např. Brumov-Bylnice ... a pár přejezdů přes hranice Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.