parodis Odesláno 28. březen 2024 Odesláno 28. březen 2024 (upraveno) Dobrý den, auto mi přibližně v rozmezí cca 2,8-3,4 tis/ot skáče do nouze antipol. fault a vyskakuje hlavně závada P0238 a někdy i P02563 - podtlaky jsem tak nějak zkoumal a pohledově nenašel nic špatného, bohužel nemám tester.. Solenoid turba jsem dával nový a beze změny. Může to být ještě snímáč polohy turba (0375P0) ? Přikládám záznam z jízdy jestli podle toho dokážete vyčíst možný problém. Díky moc za každou radu. mereni.pdf Upraveno 28. březen 2024 uživatelem parodis Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.