Lukina Odesláno 6. duben 2006 Odesláno 6. duben 2006 Zdravim kolik vam vazi nazuty lity kola? Ja jsem koupil na 406tku 16" litaky a dohromady i s plastem vazi jedno kolo 20 kg to se mi zda docela dost Citovat
chechet Odesláno 6. duben 2006 Odesláno 6. duben 2006 Původně zaslal: Lukina Zdravim kolik vam vazi nazuty lity kola? Ja jsem koupil na 406tku 16\" litaky a dohromady i s plastem vazi jedno kolo 20 kg to se mi zda docela dost to je docela mozne. kdyz jsem shanel kola a potreboval zjistit cenu dopravy, tak jeden 15\" disk Cyclone s pneumatikou vazil 18 kg. Citovat
oni Odesláno 6. duben 2006 Odesláno 6. duben 2006 tak je to asi mozne!!!jen se mi to nezdalo!! Citovat
Marda106 Odesláno 6. duben 2006 Odesláno 6. duben 2006 No taky jsem se divyl ze pisou do TP ze to jsou kola z lehke slitiny kdyz jsem obouval auto na 16\" litaky Alesio sprint z 205/50/R16 gumy tak jsem myslel ze to kolo ma i vic jak tech 20kg jsou hrozne tezky oproti plechm jsou rozhodne tezsi..... Citovat
Tommy306 Odesláno 6. duben 2006 Odesláno 6. duben 2006 nejsem si moc jistej, ale když mi dovezli alu, tak jsem to vážil a jedno vážilo myslím 8 kg (bez gumy) Citovat
Crack Odesláno 6. duben 2006 Odesláno 6. duben 2006 vážil sem 15ky speedliny samotný francouzký vážili 7kg a itaský 6,5kg s novejma gumama tuším 13kg:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.