kovalsky Odesláno 10. únor 2006 Odesláno 10. únor 2006 zdravím! mám 309 1,9 D a pri 1800 otackach mi auto nejde. normalne tam je diera a ked idem do kopca, treba ho drzat vo vyssich otackach. neviete poradit prosim? je tam 160 000km. dakujem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.