HonzaRez Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 Zdar, prosím poradíte s prkotinou? Mechanik mi asi rozdělával palubku kvůli klimatizaci a od té doby mi v určitých polohách píská volant. Půjde to prostříknout olejem? A kam přesně? Nerad bych to nějak zapras- ušpinil, tam, kde by to mohlo vadit... Díky moc. Citovat
HonzaRez Odesláno 2. srpen 2018 Autor Odesláno 2. srpen 2018 Tak jsem našel toto téma týkající se 308: Je možné, že to závisí od teploty? Vlastně se mi to objevilo na jaře, když se oteplilo... Opravdu nikdo nemá tuto zkušenost? Není to ani tak klasické vrzání, jako spíš pískání vyšším tónem a projevuje se nejspíš při vracení do rovné polohy... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.