biggbosskno Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 Ahojky chtěl bych poprosit o radu mám Peugeot 306 1.4sl poslední dobou při jízdě se jakoby začne dusit padají otáčky a pak to cukne a jede zas normálně a po chvíli znova benzínu tam je dost a jsou nové filtry a začal žrát olej. Nějaké rady na co se zaměřit děkuji Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 Řeším to samé už od listopadu. Meneny svíčky, vycisten vzduchový filtr, aditivovan benzin. Zítra proběhne ještě výměna MAP senzoru tak uvidíme, zda to pomůže. Motor KFW mimochodem. Citovat
biggbosskno Odesláno 6. duben 2018 Autor Odesláno 6. duben 2018 Tu jsem už zkoušel a nic..... Citovat
whitewena Odesláno 12. duben 2018 Odesláno 12. duben 2018 zkus jeste jednoduchou vec, jed stim bez vicka nadrze Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.