Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ruční mytí - Praha


midz

Recommended Posts

Myjete svá auta ručně nebo jezdíte do myčky? Máte nějaké tipy na spolehlivé ruční mytí v Praze? A zkoušeli jste někdo si zavolat "umývače" k sobě? :) 

Osobně jsem byl několikrát v Automyčce Express, které jsou v nákupních centrech nebo jsem si nechal mýt auto v Peugeotu. V Peugeotu to bylo o fous lepší, ale ani jedno mě neuspokojilo. Chápu, že někdo navrhnete, že si ho můžu mejt sám, ale nemám kde a navíc na to nemám ani potřebné přípravky :D

Chci kupovat nové auto, mám se s ním bát jezdit do myčky kvůli poškození laku? :)

Díky za tipy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do myčky bych s novým opravdu nejezdil..ty kartáče se ti za chvíli podepíšou do laku.

edit: pokud budeš chtít aby na novém autě lak vypadal dobře po nějakou dobu tak doporučuju to někam dát na nanešení např. keramiky.. auto ti pořadně umyjou a pak nanesou tu vrstvu.. je to pak o dost jednoduší na umytí. Ale pozor! dej to někam kde ví co dělají

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, brixtr napsal:

do myčky bych s novým opravdu nejezdil..ty kartáče se ti za chvíli podepíšou do laku.

edit: pokud budeš chtít aby na novém autě lak vypadal dobře po nějakou dobu tak doporučuju to někam dát na nanešení např. keramiky.. auto ti pořadně umyjou a pak nanesou tu vrstvu.. je to pak o dost jednoduší na umytí. Ale pozor! dej to někam kde ví co dělají

Děkuju za radu. Máš třeba tip kde to dělají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvenku wapkou zevnitř jednou za čas samodomo = vyluxovat, utřít prach, nějaká péče o kůži a tak. Ale také pokukuji po nějakém profesionálním umytí a hlavně rozleštění a navoskování karoserie. Klasickou kartáčovou myčku moje 407 co jí mám neviděla a ani neuvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...