Fruktis Odesláno 2. říjen 2017 Odesláno 2. říjen 2017 zdravím...klelklo mi htc 310...telefon po spuštění zobrazí androida....a tím to hasne... pres "nouzový režim" se mi podařilo telefon zazalohivat na sd kartu, udělal jsem factrory reset...ale jsem porad na tom stejnem bodu... nevíte někdo jak ho oživit? Citovat
brixtr Odesláno 2. říjen 2017 Odesláno 2. říjen 2017 (upraveno) Jestli že se dostaneš do recovery módu tak vymaž delvik catche. Pokud nepomůže tak Zkus přehrát RoM Upraveno 2. říjen 2017 uživatelem brixtr Citovat
Fruktis Odesláno 2. říjen 2017 Autor Odesláno 2. říjen 2017 tak prehrani rom si budu muset nastudovat...cashe jsem taky mazal a nic... Citovat
brixtr Odesláno 2. říjen 2017 Odesláno 2. říjen 2017 https://forum.xda-developers.com/desire-310/development Tady si toho můžeš víc přečíst o přehrání... Citovat
Fruktis Odesláno 28. prosinec 2017 Autor Odesláno 28. prosinec 2017 tak pokus o prehrani flash nedopadl dobre a htc je v kremikovym nebi...nastesti se mi predtim podařilo zazalohovat data z telefonu pres "boot" nabídku. místo htc jsem vytáhl staricky sony ericson s joystickem Citovat
brixtr Odesláno 31. prosinec 2017 Odesláno 31. prosinec 2017 (upraveno) @Fruktis jak se ti to podařilo? špatná rom nebo v čem byl problém? Upraveno 31. prosinec 2017 uživatelem brixtr Citovat
Fruktis Odesláno 31. prosinec 2017 Autor Odesláno 31. prosinec 2017 jo to nevím...telefon při nahrávání zablikal vsemi barvami a konec...asi něco načatého a tohle byl pro něj poslední políčekja jsem rad ze jsem si zachránil data..telefon ven cert Citovat
brixtr Odesláno 31. prosinec 2017 Odesláno 31. prosinec 2017 možná by šel ještě zachránit.. těžko řict co jsi s tím dělal Citovat
Fruktis Odesláno 31. prosinec 2017 Autor Odesláno 31. prosinec 2017 no zbytečný.. Data mam...a abych duveroval telefonu který se rozsypal..tak za to to zase nestoji brixtr ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.