PidaN Odesláno 3. září 2017 Odesláno 3. září 2017 Zdravím mám Peugeot 406 1.9 td 66 kw a nespíná mi ventilátor sahary, hnědé čidlo u pal. filtru jsem vyměnil a pořát nic když ho odpojim tak sepne a když ho zapojim tak vypne. Nevíte někdo co stim? Citovat
vladosr Odesláno 3. září 2017 Odesláno 3. září 2017 robi ti to ako ma... a problem je v com...vari sa voda a nezopne...? Citovat
PidaN Odesláno 4. září 2017 Autor Odesláno 4. září 2017 Už jsem problém vyřešil. Bylo vadné jedno z relé v předu pod maskou co jsou přímo u ventilátorů Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.