ralf.hill Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 Ahoj klubáci,najde se tu někdo,kdo vlastní diagnostiku na Peugeota?Jde mi o přečtení chyby airbagů,případně nakodování jednotky airbagů.Kontrolka airbagu svítí stále,kabeláž,spoje a samotné airbagy ok.Přes Delphi jednotka nereaguje na vymazání chyby.Chyba airbagu spolujezdce píše,stálá závada,tak jsem myslel,jestli se nenajde někdo zkušený a ochotný napíchnout p206,1.4i,r.v. 2008.Samozřejmě zadarmo ne,cenu si řekněte díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.