deeper Odesláno 24. březen 2003 Odesláno 24. březen 2003 Nedávno jsem stahoval bratrovi nějakej patch na gta3 a včera jsem zjistil, že tam místo žlutejch taxiků jezdí pežoty z TAXI TAXI a taky sem tam objevil 205 RC car. Skejsnul jsem u toho snad na 4 hodiny. Jiný lvíčky sem tam už nenašel, ale ten taxik jezdí sqěle:D:D Jo ten patch je na adrese http://www.doupal.cz/realgta/cz/home.htm je to ten 90mb ale stojí to za to:D Citovat
swine007 Odesláno 24. březen 2003 Odesláno 24. březen 2003 Tak jsem si to dal stahovat ... jsem na to zvědavej a podle toho seznamu co tam je nový to vypadá dost dobře, uvidíme .. Citovat
deeper Odesláno 25. březen 2003 Autor Odesláno 25. březen 2003 jo jo taky sem tomu moc nevěřil a docela mě to překvapilo. Jsou tam lepši zvuky, grafika fakt jsem čuměl. Citovat
swine007 Odesláno 25. březen 2003 Odesláno 25. březen 2003 tak stažený bych to měl, jen někde schrastit zipku, vypalovačky nám zatím do práce nekoupili, swine :mad: Citovat
deeper Odesláno 4. duben 2003 Autor Odesláno 4. duben 2003 Gdyž ti to nepude něgde přepálit. tak na Slapech ti to dam jako dárek k jééééééžííííšku! P.S. Tak si na chvíli puč z práce hard domu:D:D:D:D Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 4. duben 2003 Odesláno 4. duben 2003 to jako hadr na podlahu, joooo ???? :o:o Citovat
deeper Odesláno 4. duben 2003 Autor Odesláno 4. duben 2003 no to taky, jenom nevim jestli by mu to pomohlo:D:D:D Citovat
swine007 Odesláno 7. duben 2003 Odesláno 7. duben 2003 deeper: asi to vydím tak, že mi to pálneš, protože jsem se k tomu ještě nedostal ... a vzít si hadr domů :o:o, to by mi dali Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.