rhinos Odesláno 14. červenec 2015 Odesláno 14. červenec 2015 Dost mi začlo vzadu vrzat při přejezdu nerovností...sice dost to přehluší hudba ale když jedu s manželkou tak nemůžu tolik hrát nahlas Zkoušel jsem nějaké provizorní řešení a vystříkal okolí zadních pružin a tlumičů nějakým sprejem proti rzi atd... na chvilku se to zlepšilo ale je to zase stejný. Je otázka jestli mám úplně OK sprej protože mám doma dva a ten jeden mi při použití vrzání spíše zhorší Případně nějaký jiný nápad kromě laborování s výměnou třeba tyček Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.