No ja osobne mám 307 1.6 hdi 80kw 2005 najazdených 30 000,bez akých kolvek problémov.Ale na407 s tým istým motorom ktorý má 110 000-160 000km :(myslim toho bolo hodne k naštvaniu.Výmena turba ,2 ks vstrekovače ,neviem v akom stave je Fap a egr. Hodne jazdím a nemám moc voľna na demontáž a kontrolu týchto vecí.Nie to ešte ísť 40km do najbližšieho značkového servisu.Štve ma to ,pretože mi vycháddza spotreba skutočná oproti počítačovej o 0,5l vyššia.I keď po výmene vstrekovačov išla o 0,5l dole.Ak má môj motor 160 000km je to dosť na výmenu fap? Auto ťahá ,ide ale nemám to možnosť porovnať s takým istým modelom. 307 je drak na tú s 407 nemám:(.Ohľadom toho cukania som si myslel že by to mohlo robiť i turbo na 1.6 je uložene priečne ,že by mohlo pri zatáčaní zablokovať pootočenie lopatiek? Nerobí to stále ,preto to nemôžem hodnoverne posúdit.Len píšem môj názor a skutočné skúsenosti .