Jak jsem psal, a Ozzy víceméně potvrdil-ta měrka je tak blbě udělaná, po otření a opětovném vytažení je od oleje upatlaná a blbě se přesná hladina zjištuje.
Podle rysky se to zjištuje hrozně blbě-utřu vždy do sucha a stejně je merka opatlaná-nejednoznačná.To co jsem vypustil to jsem nalil-4 litry, jako píšou vždy na servise. Píšou 3,5 l nápln +0,5 ve filtru celkem 4l.
Lezla mi do motoru kočka-nalepil jsem na kryt baterky kousek filcu a napatlal jsem na něj tu aromatickou tygří mast, na tapecírung kapoty taky a zatím žádné stopy návštěv.
Zdravím, mám Peugeot 2008, PureTech 96 kw, r.v.2019 a když si sám vyměním moror.olej-nebude mi viset potom nějaká hláška kterou bude nutno vymazat,dík Ruda.
Abych to zkrátil-mám otevřená okna a po zamčení ovladačem a podržení tlačítka se auto zamkne ale okna se nezavřou.Jestli to jde povolit přes diag. nevím.