Přejít na obsah

toru

Uživatel
  • Počet příspěvků

    166
  • Registrace

Vše od uživatele toru

  1. toru

    Starter toci auto ne nastartuje

    No, moje reakce je tím, že jsem stará škola a na gramatiku jsem prostě háklivej-nic ve zlém.
  2. toru

    Starter toci auto ne nastartuje

    ....
    • 8
  3. toru

    Výměna oleje.

    Jak jsem psal, a Ozzy víceméně potvrdil-ta měrka je tak blbě udělaná, po otření a opětovném vytažení je od oleje upatlaná a blbě se přesná hladina zjištuje.
  4. toru

    Výměna oleje.

    V pohodě, neberu.Původně jsem nalil 4l, protože jsem se podíval do servisní knížky a tam byla výměna napsaná 4l.
  5. toru

    Výměna oleje.

    Tak co myslíte,nebude to mít kvůli 8mi km následky?.
  6. toru

    Výměna oleje.

    Ujel jsem s těma 4 litry asi 5-8 km,potom jsem odsál,doufám že se nic neposralo.
  7. toru

    Výměna oleje.

    Tak jsem musel 0,5 l odsát, správné množství je 3,5 l.
  8. toru

    Výměna oleje.

    Podle rysky se to zjištuje hrozně blbě-utřu vždy do sucha a stejně je merka opatlaná-nejednoznačná.To co jsem vypustil to jsem nalil-4 litry, jako píšou vždy na servise. Píšou 3,5 l nápln +0,5 ve filtru celkem 4l.
  9. toru

    Výměna oleje.

    Ještě jednou k oleji, kolik litrů má být v tomto motoru,dík.
  10. Lezla mi do motoru kočka-nalepil jsem na kryt baterky kousek filcu a napatlal jsem na něj tu aromatickou tygří mast, na tapecírung kapoty taky a zatím žádné stopy návštěv.
  11. toru

    Výměna oleje.

    Tak hotovo, olej+filtr+těs.kroužek vyměněno-motor chrochtá blahem.
  12. toru

    Výměna oleje.

    Tak mám i filtr originál a zasekl jsem se na klíči na povol.a utahování filtru, v Teplicích prostě NENÍ....
  13. toru

    Výměna oleje.

    Olej Total Quartz Ineo First 0v30 jsem sehnal s dopravou za cca 1000kč, 5 l. Akorát ještě tápu s filtrem...
  14. toru

    Výměna oleje.

    Chci měnit asi v polovině intervalu,auto mám cca 3 měsíce,jsem holt stará škola,no.Dík za odpovědi.
  15. Zdravím, mám Peugeot 2008, PureTech 96 kw, r.v.2019 a když si sám vyměním moror.olej-nebude mi viset potom nějaká hláška kterou bude nutno vymazat,dík Ruda.
  16. toru

    Registrační značky na přání

    Za sebe bych to dal spíš do Lidského nevkusu-no ale 1000 lidí 1000 potřeb.
  17. toru

    Otevírání oken.

    Abych to zkrátil-mám otevřená okna a po zamčení ovladačem a podržení tlačítka se auto zamkne ale okna se nezavřou.Jestli to jde povolit přes diag. nevím.
    • 18
  18. toru

    Otevírání oken.

    Trefil jsi to, mám ho cca 3 měsíce, před ním Fabia II, a tam to fungovalo, ale zvyknu si.
    • 18
  19. toru

    Otevírání oken.

    Vzadu má švihadla...
    • 18
  20. toru

    Otevírání oken.

    Dík, ještě jsem v blahé předtuše vyměnil v ovladači baterku a je to stejné.Alespon vím že to není tzv.rozbité.
    • 18
  21. Ahoj,mám dotaz, mám Peug.2008 r.v.2019, 96 kw.Stáhnu okna do půlky , vylezu, zamknu a držím tlačítko, auto zamkne, okna nic-co dělám blbě.
    • 18
  22. Dík.
  23. Zdravím,dá se zjistit výbava, ale není to Peugeot.Vin je WV 2ZZZSK3RX088788. Má to syn a chtěl by techničák jakoby postaru.Předem dík Ruda.
  24. toru

    Nabíječka

    Nabíječka je doma-Bosch C30-pracuje jak má.
  25. toru

    Nabíječka

    Hm, pravda, ale mám rozjednanou chytrou nabíječku.
    • 10
×
×
  • Vytvořit...