Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Budoucí sraz Peugeot clubu

    A nebo na rámeček a znak:D Nechtělbych tam hledat místo na parkování
  2. 309GT

    zacatek meho pazouta

    Jo jo,krom volantu,budíků a pár plastů všechno zelený
  3. 309GT

    Autohádanka

    Že by nějaká parodie na Ferrari Enzo?:D
  4. 309GT

    zacatek meho pazouta

    Jdeš správným směrem.Zrovna dneska jsem zaparkoval vedle 306ky,povenku docela hezká-kola,optika,zahlazená záď a vevnitř všechno v zelené Kawassaki,málem jsem vrhnul:D
  5. 309GT

    Autohádanka

    Radek Hurvajz :
  6. Tak jak se pokračuje s přestavbou?Chtělo by to nějaký fotečky;)
  7. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Ještě pořádně vyleštit a je to:D
  8. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    To jsou mrdky,usekat ruce! Jinak,jsou zrcátka a zrcátka;) Když budeš kupovat ty nejlevnější od Ťonga co kde najdeš,uvidíš ho*no,když koupíš kvalitní,tak uvidíš jako se sérií.Třeba ty jak má Kuba,na R5 měl stejný,tam neviděl nic,a na S16 vidí v pohodě
  9. 309GT

    207CC by Anyana2

    Design by Pepík Drábek Sančez:D Pecka,když by jsi jela na Relax meeting Konopáč tak to konečně okouknu,jestli ne tak finále to jistí,bohužel jsem tu krásku letos nepotkal;)
  10. 309GT

    kůže do 406

    škoda že s celým autem:(
  11. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Na tý fotce jezdit nemusíš:D:D Něco sem ale dej,ať v tom nejsem sám:D
  12. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Tak kluci,jak jste na tom?
  13. Zkus to dát do inzerce:D
  14. V pohodě Je lepší ji udělat doma,je to práce na pár hodin a kupovaný stojel pěkný palety:(
  15. 309GT

    koupe 106 S16

    Volvik : Jestli chceš aby se ti alespoň něco vrátilo sundej z toho podvozek,kola a prodej to jako seriovku a díly zvlášť.A nebo to dej do Tuning-magazinu a Autosport Tuningu do inzerce,třeba se někdo chytne;)
  16. Doufám že brzo:(Maximálně na Brno už to chci mít dole;)
  17. Díky:)Já jsem chtěl taky udělat jak jsem to měl předtím,jen zahladit znak,ale potřeboval jsem masku na každé straně asi o 1cm celší,a bylo by to až moc složitý.
  18. Už aby byl podvozek,je to jako koza:D
  19. Tak,tyčinka už tam je:D Ale vůbec se jí tam nechtělo,potvoře:ticho
  20. 309GT

    Nová hračka na dvoře -))

    Nevím,pelety nevozíme...ale 430 PS už je docela dobrej výkon,to Iveco se s tím určitě popere:D
  21. 309GT

    rozdíl mezi 1.4 a 1.6

    Karburátor jde sopasovat,ale je otázka proč to tam dávat? (jestli to teda chceš do 306ky),jedině snad na styling motoru,pak se tam dělá nejlíp tzv úklid motorového prostoru....viz třeba ten oranžovej Golf III co jezdí Tuning Cup,jistě ho znáš.Jinak karbece se dávali do 309 a myslím i do 405 do starých modelů Jinak ten volnoběh,je tam tuším nějaký čidlo volnoběžných otáček,leda jít po tom,ale radši počkej na někoho kdo se v tom vyzná víc;) [upravil dne 6/8/09 309GT]
    • 8
  22. 309GT

    a je to tady zas-PHM

    Solárka napráskají a benzínky které šiděj a okrádají ne....ale není se čemu divit,jsme přeci v Čechách
  23. 309GT

    ZADNE SVETLA NA 406 coupe

    Myslím že to bude pouze o elektrice (přeházené kabely),jestli bude vůbec nějaká změna;)
    • 6
  24. 309GT

    Nová hračka na dvoře -))

    Koukám Stralis 430,pěkná hračka:D Jestli vozíte jenom pelety tak to je pěkný poježdění,ne? Ale pěkný [upravil dne 6/8/09 309GT]
×
×
  • Vytvořit...