To jsou mrdky,usekat ruce!
Jinak,jsou zrcátka a zrcátka;) Když budeš kupovat ty nejlevnější od Ťonga co kde najdeš,uvidíš ho*no,když koupíš kvalitní,tak uvidíš jako se sérií.Třeba ty jak má Kuba,na R5 měl stejný,tam neviděl nic,a na S16 vidí v pohodě