Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. škoda no:(
  2. To já taky ne:D:D
  3. 309GT

    Dotaz na Slovaky,ale i Cechy

    http://www.rusmich-tuning.cz/AL-disky-STILAUTO-5-Five_g707.html http://www.schon-tuning.cz/AL-KOLA/StilAuto/1279-Stilauto-5-5.html
  4. Jo tak....to se stane,ber to tak že to není rok staré auto....to k tomu patří Ale kola parádní,a old model v XSI je nádhera,je jich málo...
  5. Slušivé Co je to na tom zadním blatníku nad lemem?
  6. Neodolal jsem:D:D:D
  7. 309GT

    angel eyes 406

    Hele,tak máš pravdu,koukni tady na to,je to přesně nafocený jak to kolega udělal:papa
  8. 309GT

    angel eyes 406

    Máš SZ;) pokecáme tam;)
  9. To já taky,ale jen region v Havlíčkově Brodě:D
  10. 309GT

    angel eyes 406

    Asi jsem to myslel blbě,už v tom mám taky bordel:D:D
  11. 309GT

    angel eyes 406

    No,ono je to složitější v tom,že ty H7 projektory nebudou BI-xenony ale jen xenony (nebude tam vysouvací clonka),nebo jsem to tedy ještě neviděl Spíš bych to řešil tak že bych koupil ty H7 projektory a do dálkových bych dal lepší žárovky,třeba Night Breakery nebo jak se tomu nadává....na dálky by ti přisvěceli ke xenonům a bylo by to v pohodě. Když máš H7 a H7 nebo H1 v dálkách,tak dálková žárovka se zapne ale potkávací svítí s ní společně,ne?Nejde jen jedna nebo druhá
  12. 309GT

    angel eyes 406

    Tak nějak ano,ale asi bude nejhorší sehnat přechodky z H7 na H4:myslim
  13. Sedí otec se synem v obýváku a syn povídá \"Tati,neprodáme mámu??\" Otec se na něj nechápavě podívá a zeptá se proč??? No,vem to takhle: Mě už nekojí,tobě už nestojí....a pro souseda jí živit nebudem,ne?:D:D
  14. 309GT

    angel eyes 406

    Když by jsi to měl obojí v čočkách tak to bude v pohodě,ale jestli to dáš bez čoček a do vyleštěného skla,bude to hrozně oslňovat jak na potkávací ve dne,tak v noci...nejlepší by bylo sehnat dvě sady nebo alespoň třeba čočky z Angel Eye\'s nebo třeba z origo světel z koncernu (passat,octavia) Ale narovinu říkám,poštelovat čočky do normálního světla aby jsi ty viděl a viděli i proti tobě,není sranda.Dělal jsem to a než to vychytáš uteče hodně vody a projede se hodně benzínu:D Jestli teda chápu dobře že by jsi chtěl 2X Bi-xenony,že by ti svítili v předu 4 čočky:myslim Ale na xenon opravdu jen čirá skla a hlavně čočku,je to sice už ohraná písnička ale tak to má být....taky jsem tomu nevěřil,ale pak jsem sundal sklíčko ze světla,dal tam xenon a byl to děs,ani já ani protijedoucí by nikdy neviděli nic...
  15. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    Né snad,musí:D;)
  16. :D Já to nezpozoroval vůbec,asi jsem byl vevnitř Jinak čumim pořát co jezdí okolo:D
  17. 720/335 123 Určitě doraž Snad ještě nebudu na kaši:D:D
  18. 309GT

    angel eyes 406

    Ono třeba H4 bi-xenony jsou taky myslím jednovlákna,ale naklápí se tam clonka před výbojkou:myslim Třeba je to totéž,ale spíš asi ne,to se mi zdá jako blbost....
  19. Určitě Čím víc lidí a clubových leštěnek,tím líp;) Už jsem natěšej jak na první sex,konečně první sraz v této sezóně....snad se nic nepokálí
  20. 309GT

    angel eyes 406

    Ne,to určitě mít nebude,to by musel mít už světlomet od výroby
  21. 309GT

    angel eyes 406

    http://www.xenony-zlin.cz/z285-BiXenone-projektorove-cocky-s-Angel-eyes-H7.html Jestli máš H7 tak tu to máš Jen mě nejde do hlavy jak můžou být H7 Bi-Xenony:myslim Vždyť nemáš jednu řárovku na potkávací i dálková světla,ne?
  22. 309GT

    pug 106 1.4 zavodimee :)

    Njn,ale i ta 1.4ka maže hezky,teď jí má ségra:super
  23. A tohle jsem prostě musel někam dát....prostě tři věci bez kterých se nedá žít:D Drinking,eating,fucking:D:D
  24. Dneska jsem fakt nevědel co roupama,tak jsem vymýšlel blbiny a takhle to dopadlo:D:D¨ Volant sice před smrtí,ale když není co dělat (není to do zrcadlového lesku,ale koukat na sebe celou cestu se mi taky nechce:D:D)
  25. 309GT

    swedak 306

    Nemá,foto bude po víkendu (snad:myslim) Ale dost OT;)
×
×
  • Vytvořit...