Když by jsi to měl obojí v čočkách tak to bude v pohodě,ale jestli to dáš bez čoček a do vyleštěného skla,bude to hrozně oslňovat jak na potkávací ve dne,tak v noci...nejlepší by bylo sehnat dvě sady nebo alespoň třeba čočky z Angel Eye\'s nebo třeba z origo světel z koncernu (passat,octavia) Ale narovinu říkám,poštelovat čočky do normálního světla aby jsi ty viděl a viděli i proti tobě,není sranda.Dělal jsem to a než to vychytáš uteče hodně vody a projede se hodně benzínu:D
Jestli teda chápu dobře že by jsi chtěl 2X Bi-xenony,že by ti svítili v předu 4 čočky:myslim
Ale na xenon opravdu jen čirá skla a hlavně čočku,je to sice už ohraná písnička ale tak to má být....taky jsem tomu nevěřil,ale pak jsem sundal sklíčko ze světla,dal tam xenon a byl to děs,ani já ani protijedoucí by nikdy neviděli nic...