Ferda: :D:D Blbej nápad to není,a ani kočky ti po tom nepolezou,ty svině to škábou drápama
Jinak kameru mít můžeš,ne?Ale měl by jsi jí naštelovat jen na auto a dát tabulku s upozorněním že objekt je střežen kamerovým systémem,...Když točíš svůj majetek,nikdo nic zakazovat snad nemůže,ne?
[upravil dne 12/5/10 309GT]