Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Subwoofer Fusion ENAT 1110

    Už se na tu galerku těším:D:D:D:D
    • 28
  2. 309GT

    Subwoofer Fusion ENAT 1110

    Neschvaluju:D Doporučuju,záleží jen na tobě
    • 28
  3. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Udělej radši větší,zbytek nahoníš na podložkách;)
  4. 309GT

    Den blbec

    Těžko říct:D Ty jsi měl alespoˇna koho řvát,od téhle práce viník ujel:(
    • 11
  5. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Šrouby budu asi lakovat,nebo je nechám chromový,zatím se ještě rozhoduju,ale střed jde 100% do černa. 8x15? ET maximálně 0
  6. U mě to naštěstí nárazník vydržel,akorát barva je popraskaná,světlo mám náhradní,ale to čelo mě děsí,vzalo to s sebou růžek blatníku.Ráno se na to vrhnu a snad to bude brzo v pohodě,o víkendu jedem na \"dovolenou\" tak ať nejedu s bouračkou:D
  7. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    To víš,konečně po dvou letech shánění,tak je nepustím:D Ale ještě je na nich práce jak na kostele:nevim
  8. To jo, já by jsem nemohl:D Ty jsi byl do neděle?
  9. 309GT

    Den blbec

    To máš ještě relativně v pohodě,ale chápu že to doslova nasere! Já dopadl takhle když jsem si jel dnes pro pití
    • 11
  10. Škoda že jsem odjel dřív,ale už jsem byl kaput:D Ale moc pěkná fotka!
  11. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Male Frog: Neprodám:D,ty už se mnou umřou:autale ty plechy tomu taky sednou,na tý corse je to pecka! Boulik: Sednou tomu jak prdel na hrnec:D
  12. To jo,teď jsem na to koukal pořádně,není to tak hrozný,jedno odpoledne se to vyklepe,vykituje a možná se to stihne i nalakovat,ale chtěl jsem dělat kola,tak budou muset zase počkat:(
  13. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Nemáš za co,já děkuju za rámečky;),fakt by k tomu docela seděli:D
  14. Právě,já si vždycky zajíždím až docela daleko od vchodu,kde nikdo většinou neparkuje,mám zkušenosti že mi to vždycky někdo omlátí o dveře a podobně.Asi někdo vyjížděl z protějšího parkoviště a nacouval do toho,nebo to chtěl dát vedle a nevytočil...fakt netušim.Jediný plus to má že jsem tam stál předkem k chodníku,jinak by to odsralo přední světo a nárazník,to by bylo o dost horší.Strávil jsem na tom kurva dost času
  15. On je hlavní rozdíl v tom,že marty777 nejezdil soutěže na db drag nebo emma SQ (sound quality) ale na multimedia.Tohle je na normální poslech víc než dostačující...
  16. To jo,ale pro něj/ní to je asi lepší že odjel,asi bych vytáhl nádobíčko z kufru a dal mu najevo svůj názor...ale co,už se bohužel stalo,jen doufám že má na autě taky něco.Takovým lidem přeju jen totéž a ještě horší....stejně to byl nějakej splašenej důchodce
  17. To mi povídej,ale naštěstí to není nic extrémníko,nárazník mě nesere,jak jsem říkal,chci ho zahladit,světla mám náhradní....ale to čelo mě fakt sere,navíc zase lakovat jak idiot
  18. Dík,už ne,nějakej sráč mi dneska \"pokřtil prdel\" u penny:( Fotky mám ve vláknu
  19. Výsledek je prasklé světlo,ohnuté čelo,popraskaná barva na nárazníku....moc jsem to nezkoumal,hledal jsem toho zas*anýho zm*da,ale nikdo samozdřejmně nic neviděl,neslyšel.....tak že zase akorát práce a starosti navíc:bojim
  20. Tak teď trochu z jiného soudku,víkend hezky začal,ale to se nedá říct o jeho zakončení.Dneska jsem šel naleštit auto a pak si zajel do Penny pro pití.Když jsem se vrátil,čekalo na mě toto:bacha
  21. Já ti to pošlu
  22. 309GT

    Komu přišel tento spam?

    tak to posiláš ty jo?:aut [upravil dne 12.7.2009 čakom] To ne,ale kdo si počká,ten se dočká:D:D:D:D:D:D
    • 28
  23. Určitě!Třeba se tu chytne víc lidí a přebijem i ten VW Club (v počtu aut a lidí).Opravdu bezvadně strávený víkend,jsem rád že jsme se tam sešli a mohli pokecat! Jinak máte to fakt pěkný kluci!
  24. 309GT

    Jak na ozvučnici ?

    Chce to zjistit,kolik má mít basák litráž,většinou to udává přímo výrobce u manuálu k montáži přímo k reproduktoru,potom jestli má být uzavřená ozvučnice nabo bassreflexová - pak by měl napsat jak velký nátrubek použít.Ozvučnici to chce vytvořit ze silnější MDF desky a nešetřit na spojovacím materiálu (lepidla a šrouby),a co se týká tlumení,kamarád vždycky dovnitř nalepí tlumící pěnu,taková ta co vypadá jak plato od vajec a pak povenku potáhnout:D Tak snad ti to trochu pomohlo a snad už to není neaktuální
×
×
  • Vytvořit...