Právě,já si vždycky zajíždím až docela daleko od vchodu,kde nikdo většinou neparkuje,mám zkušenosti že mi to vždycky někdo omlátí o dveře a podobně.Asi někdo vyjížděl z protějšího parkoviště a nacouval do toho,nebo to chtěl dát vedle a nevytočil...fakt netušim.Jediný plus to má že jsem tam stál předkem k chodníku,jinak by to odsralo přední světo a nárazník,to by bylo o dost horší.Strávil jsem na tom kurva dost času