Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. To jo,ale tohle je v pohodě,dělat celý auto je 1000x horší.Ještě když pak zjistíš že na pár místech je to na ho*no:D
  2. Zdravim,nechci to pro sebe,ale pro kamaráda - když jsem kupoval kola,tak byli obuté do pneu 195/45 15 a zadní jsou zimní Koukal jsem na to jak péro z gauče.Kamrád něco takového shání,ale já ani on jsme na to nikde nenarazili,nevíte někdo o něčem? Ty moje jsou Ventus,ale typ a podobně nevím
    • 7
  3. 309GT

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Taky plánuju výlet,ale nejdřív musím sehnat auto které může za hranice:D:D Ale pěkný fotky
  4. 309GT

    zacatek meho pazouta

    To je nárazník tuším od Nuclear-tuningu,že?Bylo to na cabriu....no,až to bude spasovaný,nalakovaný a podobně,třeba to nebude nejhorší.Co prahy a zadek?
    • 95
  5. Neboj,neodlítne;) Nemá kvůli kapotě kudy:D Ještě je na ní dost práce,hlavně se musí dokitovat,na což se opravdu těším:/ To je práce kterou miluju:D:D:D
  6. 309GT

    moje autíčko 309 1.4i

    Tak to jo,ještě štěstí že nám stačí malej,jinak bych asi jezdil na podvalu:D:D
    • 87
  7. Jo jo,odstává,je to testovací verze a je připevněná jen na jeden vrchní šroub;) Jestli přežije,tak se pak bude dolaďovat:D Jestli ne,tak už na masku kašlu:aut
  8. Něco s modelováním?
  9. 309GT

    Autohádanka

    Atkinson......nebo tak nějak:myslim
  10. 309GT

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Je to o zvyku;)
  11. 309GT

    moje autíčko 309 1.4i

    195/50 15 zní příjemněji:D Chápu že někdo řeší kola podle TP,ale když pokáme s našima autama hlídku s naštvaným policajtem,tak ty kola už jsou maličkost,tak že já osobně bych to neřešil - což dělám;)
    • 87
  12. Díky:D
  13. 309GT

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Já jsem zkoušel vyfotit východ slunka,ale je to telefonem,tak že nic moc.... PS : Stejně je nejkrásnější pohled z kabiny kamionu :D:D:D:D
  14. Myslím že nezamezí vstup,nikoho jsi tu nenapadal (nebo jsem si nevšiml) Já už bych to asi dál neřešil,myslím že to nemá cenu:roll
    • 51
  15. 309GT

    moje autíčko 309 1.4i

    Chtělo by to kola,pak to bude o něčem jiném;) Ale pěkně jsis pohrál
    • 87
  16. Díky:D Jo jo,ten je naštvanej furt:DAle proč to fakt netušim:myslim
  17. 309GT

    Autohádanka

    Připomíná mi to Pagani Zonda,ale asi jsem vedle:myslim
  18. http://ona.idnes.cz/grilovane-jehneci-kotletky-dfn-/recepty.asp?c=A090302_163328_recepty_ves Tohle jsem śi dával v Řecku,bylo to fakt
  19. 309GT

    jak udělat \"lízátko\"

    To spíš PS: Ta corsa s tím znakem Vauxhallu je hnus:D
    • 10
  20. http://rendlik.bloger.cz/Z-jehneciho-masa/Pecene-jehneci-na-bylinkach Jestli můžu ale doporučit,dělejte to na grilu,to maso chce očoudit ohněm,jinak je to cítit;)
  21. 309GT

    Autohádanka

    Ať dá Kurt;)
  22. Budete to péct nebo grilovat?
  23. 309GT

    Autohádanka

  24. Jde to i normálním sprayem,ale lepší je to potáhnout;) Voighta: Pěkně se to rýsuje:super To máš bílou krémovou? Já mám všude RAL 1015,je to asi totéž,ne?
  25. 309GT

    Autohádanka

    Lotus,nebo jeho replika...v ČR to myslím dělá Kaipan [upravil dne 24/7/09 309GT]
×
×
  • Vytvořit...