Ještě jsem to nestihl dát vše zpět (nevím kam dřív ), ale jak jsem sundával pístnice, zjistil jsem, že ta, která zvedá zadní díl střechy, měla utržený zemnící vodič. Doufám, že chyba byla tam Kabeláž k této pístnici jsem použil druhou.
Ještě jedna otázka. V které poloze střechy se kontroluje hladina kapaliny?