Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. S tím já nic neudělám
  2. se střechou
  3. bez střechy
  4. Prdelka S novým 3. brzdovým světlem za cca 1.700,-Kč [upravil dne 26/3/12 09:03 od Andreww]
  5. Největší změna po přezutí na letní AEZ Icon8 7x16 ET15 a pneu Avon ZZ3 205/40 R16
  6. Tááák a jsou tady novinky Interiér ještě není kompletní, ale sedačky teda takto
  7. 331
  8. Andreww

    Lidskej nevkus

    Spíš mi nejde do hlavy, že se někdo drbe s tak odporně hnusným VT a pak tam dá zadní kolo bez krytky šroubů
  9. Andreww

    Peugeot 306 - grim.sk

    Vítej do klubu Máš pěknou leštěnku Tak ať hezky slouží a dělá jen radost.
  10. Andreww

    Tlumiče

    Za pětikilo to určitě bude produkt nejvušší kvality Loni jsem dával Bilstein B4 a nestěžuju Sháněl mi je kámoš a byla u nich velmi zajímavá cena
    • 18
  11. Já taky 178 hlasů
  12. Andreww

    Beryho 306

    Nemáte s tím pořád kšeftovat. Zkuste to jako já Nakonec jich doma budu mít 10
    • 60
  13. Andreww

    Stahování střechy cabrio

    Maximálně mě napadá, jestli tam někde nemůže být vzduch. Bohužel nevím, jestli se to nějak odvzdušňuje nebo jak. Mám cabrio asi 14 dní, takže to ještě nemám moc prozkoumané. Navíc moje střecha je zatím nefunkční viz příspěvek níže
    • 18
  14. No ty vole
    • 9
  15. Andreww

    Žofré - 1.8 16V XS

    Smutný to konec A co s ním bude teď? Na díly? Ekolikvidace?
    • 27
  16. Andreww

    Nový majitel 306

    ad1: Zkusil bych vyčistit konektory. Přívod do světla a patici na žárovce. Mohly by být zaoxidované (případně ta patice může mít vypálené kontakty). Prostříknout kontoxem a uvidíš. ad2: Vlastně vyřešeno ad3: Ta hadička vede jen volně dolů. Nikam napojená není. Interval výměny u Peugeotu je 120tis. km, takže máš ještě čas. Jaké konkrétně technické unformace Tě zajímají?
    • 9
  17. 139
  18. Andreww

    Nový majitel 306

    Tak teda vítej Za prvé: Zjisti, jestli je žárovka fakt OK. Jednou se mi stalo, že bylo vlákno utřepané, ale občas svítila. Za druhé: Stěrače se dají vyměnit a ostřikovače se dají řešit zpětnou klapkou. Sám používám a super Za třetí: Ten vývod je opravdu pro hadičku a je to přepad. Hadička Ti tam očividně chybí. Chladící okruh se odvzdušňuje horním šroubem na termostatu (imbus) a pak na přívodu topení (plast. čepička viz foto). Snad Ti aspoň něco pomůže
    • 9
  19. Andreww

    Zadni naprava

    Torzka přitvrdit nejde. Jde použít jiná torzka. Break má určitě silnější. Pak ještě existují přídavné pružiny
    • 9
  20. Andreww

    Gepasovo 306 :)

    Právě jsem viděl UFO Sorry, ale tohle fakt nee
    • 80
  21. Andreww

    Stahování střechy cabrio

    MartyAA: Můžu poprosit o jednu věc? Mohl by jsi mi prosímtě vyfotit uchycení mezi deklem střechy a tím kloubem? Já jsem to tam měl odmontované a nějaké věci tam asi chybí. Dík
    • 26
  22. Andreww

    Stahování střechy cabrio

    Ještě jsem to nestihl dát vše zpět (nevím kam dřív ), ale jak jsem sundával pístnice, zjistil jsem, že ta, která zvedá zadní díl střechy, měla utržený zemnící vodič. Doufám, že chyba byla tam Kabeláž k této pístnici jsem použil druhou. Ještě jedna otázka. V které poloze střechy se kontroluje hladina kapaliny?
    • 26
  23. Andreww

    306 St. Tropez - prodáno :(

    olda má lepší motor
  24. Andreww

    Pavuk... ©

    Střelba od boku
  25. Andreww

    Pavuk... ©

    Marcelova klasika
×
×
  • Vytvořit...