Malý a velký techničák, pokud máš, tak staré značky, doklad o pojištění, protokol z evidenčky a občanku. Snad vše A bude to určitě v místě trvalého pobytu.
EDIT: Samozřejmě peníze 800,- přihlášení + případné ekovýpalné
[upravil dne 30/3/12 09:11 od Andreww]