Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Přihlášení vozidla

    Malý a velký techničák, pokud máš, tak staré značky, doklad o pojištění, protokol z evidenčky a občanku. Snad vše A bude to určitě v místě trvalého pobytu. EDIT: Samozřejmě peníze 800,- přihlášení + případné ekovýpalné [upravil dne 30/3/12 09:11 od Andreww]
    • 35
  2. Andreww

    Pomoc s Allegro - VYŘEŠENO

    OK zkusím zavolat. Ale mám strach, že pokud to budou mít, tak to bude asi ranec.
    • 22
  3. Andreww

    Pomoc s Allegro - VYŘEŠENO

    Hlavně, že ty jsi strašně chytrý Chci to, ale určitě kvůli tomu nepojedu přes 500km. A když budu chtít jet do Krakova na výlet, tak určitě až bude lepší počasí. Ne teď z jara kdy je skoro pořád hnusně.
    • 22
  4. Klikni na tady v jeho příspěvku
  5. A kam pro toho krasavce jedeš?
  6. Andreww

    Stahování střechy cabrio

    Jeden borec mi říkal, že Peugeot prodává jen sadu všech 6-ti za cca 17tis.
    • 26
  7. Taky jsem ho vyměnil bez demontáže, ale byl to fakt porod
    • 13
  8. Nový model je, co se bočního vedení týká, proti starému fakt o ničem
  9. Andreww

    Stahování střechy cabrio

    Až se naseru a všechno to vyhážu, tak Ti to můžu prodat Od začátku jsem uvažoval, že střechu nechám manuální, ale každý do mě hučel ať to dám dokupy. Třeba můžu mít špatnou ŘJ...co já vím
    • 26
  10. Andreww

    Pomoc s Allegro - VYŘEŠENO

    Zkoušel jsem se dívat přes SB, ale tento díl vůbec v tabulce nebyl
    • 22
  11. Andreww

    Gepasovo 306 :)

    Tak se ptej. Hodně lidí to tu měla rozebrané milionkrát. Určitě někdo poradí. Jinak zrcátka chválím
    • 80
  12. 658
  13. Andreww

    renovace kol - rady, navrh barev

    A co celé auto do titanu?
    • 69
  14. Andreww

    Pomoc s Allegro - VYŘEŠENO

    Tady je ovšem další problém Prodejce má jen osobní převzetí, natož tak poslání na dobírku. Nejlepší by bylo nějaké cabrio na díly v ČR, ale bohužel jsem na nic nenarazil
    • 22
  15. Zdravím. Potřeboval bych tohle a tohle. Byl by tady někdo ochotný mi to koupit, nebo alespoň zjistit, zda je prodejce ochoten poslat do ČR? Nebo jestli někdo jezdí do Krakowa Já mám ulomené obě odklápěcí krytky a u nás to nikde není Díky moc [upravil dne 20/4/12 10:14 od Andreww]
    • 22
  16. No to asi jo. Dokonce byly na bočním okně dvě nálepky z tuning srazů Ty jsem strhnul hned v Olmíku na parkovišti Třetí brzdové světlo bylo připojeno přes spešl tjůnink extra krabičku pro blikání ala F1 A byly i další vychytávky, ale to by bylo na dlouho a už jsem to navíc všechno stihl vyházet pryč. [upravil dne 9/4/12 18:44 od Andreww]
  17. Andreww

    renovace kol - rady, navrh barev

    Jsem pro leštěný límec a zbytek do černé
    • 69
  18. Jak říkám, je to auto na vyjížďky, takže mě stačí 1.6 Teď mě ještě čeká oprava elektriky v řidičových dveřích. Předchozí majitel to do nich natáhl transparentním reprokabelem Navím špatně zalisoval konektory, takže se mi skoro polovina kabelů rozpojila a teď nefunguje centrál, okno u spolujezdce a víc jsem toho radši ani nezkoušel [upravil dne 28/3/12 08:30 od Andreww]
  19. Tak to jse teda zvědavý
  20. Zkušenosti nezkušenosti, pořád je to nelegální přestavba. Nafta se do cabria nikdy nedávala. Už vidím, jak se na to dívá technik na STK V TP 1.8 benzím a pod kapotou mlátí nafťák
  21. Stibto: To ne, jen kladivo a majzl 309GT: Zatím jsem to moc neprotáhl, protože teprve půjde na rozvody. Nevím, jestli už byly někdy dělané, tak to radši neriskuju Ale stejně to mám jen na vyjížďky a ne na závodění
  22. Díky pánové Ty kola byl pěkný boj. Předchozí majitel měl pod plech. kolama duralové podložky a těm se jako dolů fakt nechtělo Ty podložky by byly na prodej, kdybych je nerosflákal
  23. Sice to není umyté, ale dám to sem
  24. Andreww

    307 NutT nástupce Žofrého ;)

    Krasavec Ale jsi si jistý tím, co máš v podpisu? Motor 2.0 Hdmi Jako vím, že dnes už je jakákoliv konektivita kdekoliv
    • 20
  25. Díky Letos do sezony už jen dodělám vnitřek a vyměním mlhy za čiré. Po sezone se bude pokračovat ve velkém
×
×
  • Vytvořit...