Středová díra je 65,1mm. ET bych volil 15-20mm. Já mám ET 15 a na fotce víš se můžeš mrknout jak to vypadá Myslím, že ideál.
[upravil dne 14/4/11 07:07 Andreww]
Bílé plechy a bílé nápisy na gumy :D:D Je to peklo s tím výběrem. Na ty pavučiny nepotřebuješ podložky a máš gumy, ale zase ty Ouragany... Neporadím Ti
Sulcikcz: Záleží, kolik to auto najezdilo po našich silnicích. Já jsem dával na staré ten podběh v cca 150 tis. a úchyt pásu byl naprosto ok Jinak pokud dáváš vše do barvy, tak bych dal i lišty, případně si sežeň ještě origo prahy Ale máš to krásné