Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Stibto: Nemáš náhodou nějakou fotku těch podložek? Zajímá mě, jestli se dá na 10mm podložce udělat středící kroužek a jestli tam je. Dík
  2. Středová díra je 65,1mm. ET bych volil 15-20mm. Já mám ET 15 a na fotce víš se můžeš mrknout jak to vypadá Myslím, že ideál. [upravil dne 14/4/11 07:07 Andreww]
  3. Zadek je utopenější, tan snese víc, ale fakt bych víc jak 20mm nedával. Takhle to mám při ET 15. Přemýšlím, že ten zadek ještě trocho potáhnu
  4. Dozadu bych víc jak 20mm asi nedával a dopředu tak těch 15mm
  5. Andreww

    207 by MCabman

    To být moc pěkná auto Je to prostě luxus
  6. Gratulace Hlavně nás dlouho nenapínej, nebo si pro tebe přijedu
  7. Cyclony jsou na 306 asi nej, ale spíš na nový model Na starý model to chce něco víc retro
  8. Ouraganama nic nepokazíš
  9. Andreww

    Mlada Boleslav Skodovka

    Byli jsme tam ve čtvrťáku se školou a super Jel bych hned znova, ale je to pro mě moooc daleko
  10. Nevypadají špatně, ale nejsou tak efektní dle mého. Navíc vypadají na velké ET
  11. Bílé plechy a bílé nápisy na gumy :D:D Je to peklo s tím výběrem. Na ty pavučiny nepotřebuješ podložky a máš gumy, ale zase ty Ouragany... Neporadím Ti
  12. A co tyhle? http://auto.bazos.cz/inzerat/9730521/Alu-15-Peugeot.php
  13. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Jedna mezi sexy prdelkama
  14. Andreww

    Lidskej nevkus

    Neříkám, že je to celé hnusné (sedačky jsou ), ale ty koberečky a volant jsou fakt humus
  15. Jednou jsem tím červeným stříkal čiré světla, tak jak máš na foto. Bylo to fakt super, ale jen do té doby, než to vybledlo Na okna to určitě nedávej
  16. Andreww

    Lidskej nevkus

    To je v sekci malotraktory ne?
  17. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Přední podběh sundáš i bez sundání prahu. Zespoda v tom prahu je kulatá díra a tam uvidíš šroub, který drží podběh. Zadní jsou taky v pohodě
  18. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Stříška super A za mě ty zástěrky taky dolů Zkus dát foto bez nich.
  19. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Všechno nejlepší pane Rejťáku
  20. Asi Ti chce hacknout vlákno Taky jsem nepochopil
  21. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Musíš se dovalit Jinak foceno je to u KD ve Val. Příkazech
  22. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Že bych nechal nově obšít...
  23. No to asi jo
  24. Nevím, jestli je to ono, ale mělo by to být W2,1x9,5d http://www.e-light.cz/svitidla/1815/
  25. Sulcikcz: Záleží, kolik to auto najezdilo po našich silnicích. Já jsem dával na staré ten podběh v cca 150 tis. a úchyt pásu byl naprosto ok Jinak pokud dáváš vše do barvy, tak bych dal i lišty, případně si sežeň ještě origo prahy Ale máš to krásné
×
×
  • Vytvořit...