Udělám Ti foto stříbrná versus titanový lesk a hodím sem. Mám doma oboje
EDIT: Zde foto. Jinak jsou to moje \"nové\" zimní
[upravil dne 16/4/11 13:26 Andreww]
Ty Ouragany bych nechal buď ve stříbrné, nebo něco lehce do černa (titanový lesk ). Ale pokud nejsou nějak extra dobité, tak bych nechal tak. Ideální je, se do toho pustit po sezoně
S tím prášením brzd mám stejný problém Původní majitel dělal předek před prodejem a zřejmě použil to nejlevnější. Ale vyhazovat kvůli tomu skoro nové desky nebudu.
Záleží i na šířce disků. To, že jsou ET 38 moc neřekne. Ale osobně bych dal všude podložky min. 18mm Já teda spíš tak 25mm
silvar: A kde je to foto tvojí krásky s Ouraganama?
[upravil dne 15/4/11 08:28 Andreww]
MilanF1: Vysvětlení je někde vepředu Byl tam sportovní tříramenný, ale někomu se moc líbil
Outstrike: Dal bych tříramenný z nmového modelu, případně v kůži
ET 5 by mohlo být dostačující Případně dám aspoň 5mm podložky a bude ET 10 A zase mám brouka v hlavě. Až bude lepší počasí, hodím auto na zvedák a začnu měřit
[upravil dne 14/4/11 09:39 Andreww]