Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    P306-můj žluťásek,new kola

    Udělám Ti foto stříbrná versus titanový lesk a hodím sem. Mám doma oboje EDIT: Zde foto. Jinak jsou to moje \"nové\" zimní [upravil dne 16/4/11 13:26 Andreww]
  2. Andreww

    P306-můj žluťásek,new kola

    Ty Ouragany bych nechal buď ve stříbrné, nebo něco lehce do černa (titanový lesk ). Ale pokud nejsou nějak extra dobité, tak bych nechal tak. Ideální je, se do toho pustit po sezoně
  3. Bery78: A to je správný přístup
  4. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Na to není zákon, ale pokud jsou levnější, je směs většinou mekčí, rychleji se obržďují a tím i víc práší Má vlastní dedukce
  5. Andreww

    Můj Peugeot 306 XT 1.8

    Doufal jsem, že je rozdíl jen v pojezdu, ale ono je to jinak udělané už na rámu sedačky A jak tam uděláš závit? Chtělo by to nýtovací matice
  6. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    S tím prášením brzd mám stejný problém Původní majitel dělal předek před prodejem a zřejmě použil to nejlevnější. Ale vyhazovat kvůli tomu skoro nové desky nebudu.
  7. Andreww

    Můj Peugeot 306 XT 1.8

    Tak to vypadá na marný boj Ta strana u dveří je úplně jiná.
  8. Andreww

    Oleje Total

    A co značka Peto-Canada? Má někdo zkušenosti? Můžu ho mít za velmi slušnou cenu. Jinak měnín tak co 12-15 tis. km.
  9. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    MilanF1: Já nechci nic měnit, já chci jen přidat Možná dám nakonec jen 5mm
  10. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    A zepředu
  11. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Tady máš ty fotky Není to tak hrozné, ale trošku by to sneslo
  12. Andreww

    Můj Peugeot 306 XT 1.8

    Teď nevím, jestli je to u 3dv. stejné. Zkus kdyžtak nahodit fotku sedačky zespoda a já Ti řeknu, které šrouby to jsou Snad
  13. Nápisy, poklice a? Už jedině fakt ta začerněná značka
  14. Andreww

    My 206-stka

    To je levé kolo Bere se to z pohledu řidiče
  15. Andreww

    Můj Peugeot 306 XT 1.8

    Já bych teda nic nevrtal. Přehození pojezdů je jednoduchá a celkem rychlá operace. U sedačky bez výškového stavění 4 šrouby a s nastavením myslím 8
  16. Záleží i na šířce disků. To, že jsou ET 38 moc neřekne. Ale osobně bych dal všude podložky min. 18mm Já teda spíš tak 25mm silvar: A kde je to foto tvojí krásky s Ouraganama? [upravil dne 15/4/11 08:28 Andreww]
  17. Andreww

    Můj Peugeot 306 XT 1.8

    MilanF1: Vysvětlení je někde vepředu Byl tam sportovní tříramenný, ale někomu se moc líbil Outstrike: Dal bych tříramenný z nmového modelu, případně v kůži
  18. Andreww

    Můj Peugeot 306 XT 1.8

    Takže sedačky klaply A jak tam šly ty zadní? Je to z toho 3 dveřáku ne?
  19. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Já jsem Ti určitě odpovídal, že doufám, že ne Asi by šlo, ale musel by jsi to nějak opatrně podřezat nožem
  20. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Fotku se pokusím nějakou udělat
  21. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Mizlerek007: A ty máš taky ET 28 jako silvar, nebo ET 20? Stibto: Zrovna mě to taky napadlo [upravil dne 14/4/11 14:07 Andreww]
  22. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Ten kuchyracing vypadá ale zajímavě
  23. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    ET 5 by mohlo být dostačující Případně dám aspoň 5mm podložky a bude ET 10 A zase mám brouka v hlavě. Až bude lepší počasí, hodím auto na zvedák a začnu měřit [upravil dne 14/4/11 09:39 Andreww]
  24. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Vzadu je to na můj vkus ještě pořád celkem utopené
  25. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    To jsem si právě myslel. Tím pádem už fotku nepotřebuju Přemýšlím nad podložkama dozadu, ale nevím, jestli je dát bez střed. kroužků
×
×
  • Vytvořit...