Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Pneu

    Prostě na jedné nápravě musí být stejné pneumatiky
    • 23
  2. Andreww

    Zámok dverí,centrála

    Nevím, jestli jsi to tady někde zmiňoval, ale o jaký ročník auta se jedná? Ty jednotky se totiž montovaly různě. Předpokládám, že ta nová bude místo staré
    • 43
  3. Andreww

    Zámok dverí,centrála

    V tom případě je rádiový. Jinak by to nešlo. A nemáš náhodou u stropního světla výstupek z tmavého plastu (průsvitného)? Ať víme, jaký centrál tam byl původně EDIT: Musíš si v nastavení zmenšit rozlišení fotky [upravil dne 7/11/12 13:08 od Andreww]
    • 43
  4. Goodride má podle mně do obyčejné gumy daleko To snad obyčejné gumy i uráží Ale Cyclony holt mají svou cenu
    • 23
  5. Andreww

    Zámok dverí,centrála

    Dodělávaný s infra jsem snad ještě neviděl Takže tipuju rádiový. Poznáš ho podle toho, že odemkneš i třeba z kapsy
    • 43
  6. Andreww

    Pneu

    Myslím, že nebude moc lidí, kteří tohle pakticky zkoušeli Proč tohle řešení?
    • 23
  7. Andreww

    Kniha Jak Na To?

    A už ji máš?
    • 16
  8. Andreww

    Zámok dverí,centrála

    V první řadě si kup to WDčko a nastříkej ho do zámku. Nechej chvíli působit a pak to zkus rozhýbat. S tím centrálem to bude takhle na dálku asi složité
    • 43
  9. Andreww

    Zámok dverí,centrála

    Tak teď nevím Klíč je holý a centrál má zvlášť ovladač? Chápu to správně? Pokud ano, pak ten centrál není originál. EDIT: Teď je to vidět. Je to domontovávané. Tipnul bych to na jednotku, ale je to jen střílení od boku [upravil dne 7/11/12 10:12 od Andreww]
    • 43
  10. Andreww

    Zámok dverí,centrála

    A je to teda infra, nebo rádiový? Dálka v klíči je ok?
    • 43
  11. Andreww

    Co říkáte na tenhle DRAG???

    Přesně
    • 31
  12. Andreww

    Co říkáte na tenhle DRAG???

    Nee...peníze
    • 31
  13. Andreww

    Lidskej nevkus

    No nevím, jestli je první
  14. Andreww

    Co říkáte na tenhle DRAG???

    A mě se líbí XKR-S Ale modré je lepčejší...to nesmím říkat před Cinicem [upravil dne 7/11/12 07:01 od Andreww]
    • 31
  15. Andreww

    Tesnenie sania - výfuk

    Jak málo stačí
    • 11
  16. Já už jen čekám
  17. Teď bych čekal nápor zájemců a ono nic
  18. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Musíš jezdit jen v ponožkách
  19. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Tohle dokáže fakt na*rat
  20. Krávy Jako ty dvě krávy
    • 27
  21. To auto je takové nějaké.....špinavé
  22. A máme po jídle
  23. Pomalu ale jistě se počet zvyšuje
  24. Nebuď z toho smutný
  25. Modrý je jenom nárazník, blatník a dekl střechy [upravil dne 3/11/12 18:00 od Andreww]
×
×
  • Vytvořit...