Tak teď nevím Klíč je holý a centrál má zvlášť ovladač? Chápu to správně? Pokud ano, pak ten centrál není originál.
EDIT: Teď je to vidět. Je to domontovávané. Tipnul bych to na jednotku, ale je to jen střílení od boku
[upravil dne 7/11/12 10:12 od Andreww]