Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Přesně tak. Stačí kousek svařovacího drátu a hezky zatočit
  2. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Dírky jsou v něm dvě, aby byl univerzální na L i P stranu. Závlačka se davá jen ze strany dál od kola
  3. Andreww

    306 cabrio

    Gratulace ke koupi. Ať slouží Ptát se samozřejmě můžeš. Pokud budu vědět, rád poradím:) P.S. až vyhodíš ten středový panel s imitací dřeva, bude interiér super
  4. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Ano mluvíme o tom samém. Dneska jsem to nestíhal, ale zítra mrknu. Kolik Ti toho chybí? Jeden vymezovací plíšek a dvě pérka? Jen technická: Měl jsi tam tu závlačku? [upravil dne 27/2/13 21:48 od Andreww]
  5. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Těmi drátky myslíš ta pérka? Zkusím mrknout, co mi zbylo po přestavbě brzd. Je možné, že tam tyhle drobnosti najdu
  6. To je ale ještě daleko Naštěstí v sobotu zapíjíme bráchovy narozky
  7. Goldinka: Tak to máš svátek v den, kdy já slavím narozeniny Můj nick je na tom podobně. Anglická verze jména, ale s jedním w už bylo obsazeno
  8. Andreww

    Peugeot 306 cabrio 2.0 16v

    To víko mám teď asi já
  9. Andreww

    Peugeot 306 cabrio 2.0 16v

    To víko mám teď asi já
  10. Tak to je divné, s tím deklem
  11. Když otevřeš kufr, je tam nahoře kulatá díra. Tam strč klíč na kola a otoč na stranu, na kterou to půjde. Dekl střechy se zvedne Jinak jsem koukal na Service Box a ten airbox by měl pasovat i s 1.8 16V. Nebo origo na 2.0 16V ale Allegro http://allegro.pl/obudowa-filtra-powietrza-peugeot-306-2-0-benz-16v-i3030435093.html
  12. A zkoušel jsi to při vypnutém zapalování? Tak aby nešla šťáva do hydrauliky
  13. To je prča co? Je to holt otevřené sání a navíc je ten konus přímo na klapce. Chtělo by to udělat nějaké vedení a filtr dát jinam. Ale osobně bych zkusil sehnat původní box i s vedením a dal do něj třeba sportovní vložku (K&N, Green,...). Tenhle bastl výkonu určitě nepřidá
  14. Andreww

    kryt na rozvody

    Možná by to chtělo zmínit i typ motoru
  15. Andreww

    Peugeot 306 cabrio 2.0 16v

    Aktuálně sháním tyto dvě věci: Těsnící gumu kolem kufru a plast viz obrázek EDIT: A pokud by někde byl nápis cabriolet [upravil dne 25/2/13 15:24 od Andreww]
  16. Já to říkala, že si čumáky rozbijou
  17. A nejde to od toho filtru?
  18. Ty samé matky jsem utahovat kolegovi minulý týden na 206
    • 9
  19. Já jsem ten zvuk neslyšel, tak nevím Byl to jen nápad Zkus hodit to video, třeba se to pak pohne
  20. A ten zvuk je při studém i teplém motoru stejný, nebo se mění? Co třeba ventily?
  21. Zvuky v motorovém prostoru se šíří všemi směry Nakonec to bude úplně někde jinde. Jinak je vidět, že tam šáhla ruka tuzerova
  22. Přesně
  23. Andreww

    Peugeot 306 cabrio 2.0 16v

    Tak to je teda masakr Já už bych si po tomhle snad ani auto nekoupil Co se týká dílů, určitě by se něco hodilo. Nemáš někde nafocené?
  24. Andreww

    306 cabrio

    V podstatě fungovalo, ale ne dlouho. Bývalý majitel se o to auto totiž vůbec nestaral. Přiznal se, že za tři roky, co ho měl, neměnil olej. O vzduchovém filtru se ani zmiňovat nebudu Kabeláž do dveří byla natažena transparentníma reprokabelama a konektory nějak nedržely. Takže si asi dokážeš představit tu srandu, když se jich asi 5 rozpojí a všechny mají stejnou barvu Nešel centrál, blbly okna a nehrálo repro. Dalo mi zabrat, než jsem to dal celé dokupy. Ale to není chyba cabria...jen uživatele Jinak v mém vlakně se můžeš podívat, jaký je aktuální stav Během března jde do laku a pak to začne
  25. Andreww

    306 cabrio

    Přeji šťastnou ruku při výběru. Bohužel u tohoto auta platí: za málo peněz hodně málo muziky Sehnat cabrio v dobrém stavu je asi celkem problém.
×
×
  • Vytvořit...