V podstatě fungovalo, ale ne dlouho. Bývalý majitel se o to auto totiž vůbec nestaral. Přiznal se, že za tři roky, co ho měl, neměnil olej. O vzduchovém filtru se ani zmiňovat nebudu Kabeláž do dveří byla natažena transparentníma reprokabelama a konektory nějak nedržely. Takže si asi dokážeš představit tu srandu, když se jich asi 5 rozpojí a všechny mají stejnou barvu Nešel centrál, blbly okna a nehrálo repro. Dalo mi zabrat, než jsem to dal celé dokupy. Ale to není chyba cabria...jen uživatele
Jinak v mém vlakně se můžeš podívat, jaký je aktuální stav Během března jde do laku a pak to začne