Mohl by mi prosím někdo s cabriem, kdo má vzadu origo popisy (Peugeot, 306 i Cabriolet) zaměřit jejich umístění? Třeba vůči středu auta. Mám auto po laku a chtěl bych to dát pokudmožno přesně Děkuji
[upravil dne 19/5/14 22:13 od MilanF1]
Děkuji Dnes mě čeká dolakování bočních lišt a nalepení gumy kolem předního okenního rámu. Jinak interiér hotov
ChouLu: Jo, ukradl mi ji lakýrník
Míza: Mě se zase líbí víc s tou černou Ještě budou černé lišty, tak to bude o něčem jiném
[upravil dne 3/7/13 09:37 od Andreww]
Díky chlapi Včera jsem s tím zase pohnul, ale tak jsem se do toho zabral, že než jsem skončil, byl večer a já jsem nestihl nic vyfotit Dnes dorazím interiér a udělám konečně fotky
[upravil dne 3/7/13 06:18 od Andreww]