Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Mohl by mi prosím někdo s cabriem, kdo má vzadu origo popisy (Peugeot, 306 i Cabriolet) zaměřit jejich umístění? Třeba vůči středu auta. Mám auto po laku a chtěl bych to dát pokudmožno přesně Děkuji [upravil dne 19/5/14 22:13 od MilanF1]
  2. Děkuji Dnes mě čeká dolakování bočních lišt a nalepení gumy kolem předního okenního rámu. Jinak interiér hotov ChouLu: Jo, ukradl mi ji lakýrník Míza: Mě se zase líbí víc s tou černou Ještě budou černé lišty, tak to bude o něčem jiném [upravil dne 3/7/13 09:37 od Andreww]
  3. pipi: Zase ses mi tam vlomil
  4. a bez
  5. S windschottem
  6. ...
  7. ...
  8. Nový volant a budíky z RG
  9. ...
  10. IN
  11. Společná
  12. ...
  13. Motor a rozpěra
  14. ...
  15. To asi ještě chvilku potrvá Ale dneska se s tím zase pohlo. Nějaké to slíbené foto
  16. Díky chlapi Včera jsem s tím zase pohnul, ale tak jsem se do toho zabral, že než jsem skončil, byl večer a já jsem nestihl nic vyfotit Dnes dorazím interiér a udělám konečně fotky [upravil dne 3/7/13 06:18 od Andreww]
  17. Vlastně jen včera. V sobotu jsme měli celodenní volejbalový turnaj. Ale dneska s tím snad zase pohnu.
  18. Já bych rád, ale včera se slunko nenechalo přemluvit
  19. Smích? Přejde! [upravil dne 1/7/13 08:02 od Andreww]
  20. A poslední. Je toho hotového zase víc, ale už jsem nestihl nafotit, takže pokračování odpoledne.
  21. A ještě něco
  22. A tady už jo
  23. Tady taky ne
  24. Tady ještě nejede
×
×
  • Vytvořit...