Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Moje Francouzka 306!

    Mlhovky se uchycují k nárazníku a ne k mřížce Horní dva šrouby jdou do výztuhy a spodní do spodního lemu nárazníku
    • 64
  2. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Já nemám problém s kolama Jen se mi prostě nelíbí zástěrky. Ale abych Tě uklidnil, tak se mi nelíbí na skoro žádném autě silvar: Nejezdíš náhodou občas ráno od Valmezu? Mám pocit, že jsem tě párkrát potkal. Kolem čtvrt na sedm? [upravil dne 28/3/11 11:51 Andreww]
  3. Vítej a nahoď vícero fotek
  4. Andreww

    Lidskej vkus

    Mě se kachna líbí
  5. Andreww

    306 GTi-6 by ThorR - prodáno

    U ACI to byl výprodej, takže u nás už asi ne... nech to černé, je to super
    • 48
  6. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Mě tam spíš než ty kola nepasují ty zadní zástěrky Ještě stříšku a tmavé okna, pak by to bylo
  7. Andreww

    306 GTi-6 by ThorR - prodáno

    Tohle jde udělat jen u depa, protože tam se to lepidlo po zahřátí táhne. U Valea to nejde. Dělal jsem oboje Ještě je můžeš vyměnit oldovi za modré
    • 48
  8. Andreww

    306 GTi-6 by ThorR - prodáno

    Já jsem na ně taky nadával. Asi je to kus od kusu. Moje svítily úplně na ho*no, tak jsem je přestavěl na Valea a ještě zatmavil. Teď jsou na staré pro mladou
    • 48
  9. Andreww

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    To nevím. Zkus mrknout, třeba najdeš wooodyho vlákno [upravil dne 27/3/11 18:31 Andreww]
  10. Andreww

    306 GTi-6 by ThorR - prodáno

    Je to super To jsou Depa? Podle těch spon by měly být
    • 48
  11. Andreww

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    Vendi: Gombiho je ta 106ka. Na mlhy musíš napsat wooodymu
  12. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    A necháš nás čekat dlouho?
  13. Andreww

    Lidskej nevkus

    Hlavně tam chybí pořádná hliníková lopata
  14. A rozdíl? :D:D Si jako dělám srandu ne Kapota byla červená?
  15. Andreww

    Moe GTi šestka - by Thoy

    První hlas pro matnou
  16. Andreww

    Moe GTi šestka - by Thoy

    thoy: Jo použil jsem vysokoteplotní barvu
  17. Frozz: Ty máš bubny i vepředu? Jinak myslím, že by to mohlo vypadat super
  18. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Hoši díky, ale neprodám Musel bych začít zase znova Mizlerek007: Taky najedu cca 100km denně. Pokud bych to dával dole, tak vzadu jen o zub a předek dorovnat, spíš jde o to, jaký podvozek bych použil.
  19. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Mizlerek007: Momentálně na to nejsou ani finance, ale jinak váhám kvůli každodennímu ježdění do práce. A nevím jakou vybrat správnou variantu.
  20. Andreww

    Moe GTi šestka - by Thoy

    Svítí to stejně (vyzkoušeno) a na tom černém GTI to bude super
  21. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Přesně tak. Ten díl je tam přichycený šroubem, a protože je to rozlámané, tak to drží tak málo
  22. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Ještě pořád zvažuju Jinak samozřejmě díky
  23. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Podřené to je jen trošku u rádia, ale kolem zapalovače je to rozlámané Sice to není vidět, ale když něco vytahuju ze zástrčky, tak musím celý panel držet. Až tam budu dávat ten díl od tebe, tak to zkusím nějak zpevnit.
  24. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Stibto: vršek bude, ale střední díl opět ne Pán po rozebrání zjistil, že je prasklý stejně jako můj.
  25. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Děkuju pane
×
×
  • Vytvořit...