Já nemám problém s kolama Jen se mi prostě nelíbí zástěrky. Ale abych Tě uklidnil, tak se mi nelíbí na skoro žádném autě
silvar: Nejezdíš náhodou občas ráno od Valmezu? Mám pocit, že jsem tě párkrát potkal. Kolem čtvrt na sedm?
[upravil dne 28/3/11 11:51 Andreww]
Já jsem na ně taky nadával. Asi je to kus od kusu. Moje svítily úplně na ho*no, tak jsem je přestavěl na Valea a ještě zatmavil. Teď jsou na staré pro mladou
Hoši díky, ale neprodám Musel bych začít zase znova
Mizlerek007: Taky najedu cca 100km denně. Pokud bych to dával dole, tak vzadu jen o zub a předek dorovnat, spíš jde o to, jaký podvozek bych použil.
Podřené to je jen trošku u rádia, ale kolem zapalovače je to rozlámané Sice to není vidět, ale když něco vytahuju ze zástrčky, tak musím celý panel držet. Až tam budu dávat ten díl od tebe, tak to zkusím nějak zpevnit.