Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. buga

    Hlaska Antipoluttion fault

    nasiel som stranku nasich polskych kolegov, kde je popisanych zopar hlasok, co sa moze objavit na displayi: http://www.206club.net/showthread.php?t=48643#315123 Antypollution system fault - ogólny błąd pracy w którymś z systemów związanych z jakością spalin
    • 80
  2. buga

    záslepky na zámky

    no tak ja som si dal zavarit miesto kde suuu zamky a dal diel nastriekat sice nejake tie peniaze to staaalo.. ale aspon mi hajzli drogovi typci uz nepokusaju sa otvorit auto a asi ani zlodej nebude sklo rozbijat ale pojde o 5 aut dalej na druhy pezotiiik
    • 25
  3. noo podla mna COM urcite ze nie je zly, to by bolo celkom zaujimave ze kontakt by sa nedotykal v COMe alebo nahodou nejak nieco zlomene... neveriiim..skor chyba bude inde
    • 27
  4. ... jen ten displej noo tak to si musis sam poridit
  5. buga

    dazdovy senzor - montaz

    no aj ja maaam takyto napad hehe whuaaa, no musim zistit ci mi to povoli BSI uaaaaaaa
    • 17
  6. buga

    dazdovy senzor - montaz

    hm, a to co mam si dat rozj...t sklo a pak jit do poistovni ? stejne mi reknu ze mi vymeni sklo za podobny, bez dezd.senzoru .... len tak koupit za prachy sklo pro dest.senzor asi bude paalka
    • 17
  7. buga

    dazdovy senzor - montaz

    no praave to ze ja okolo spatneho zrkadla maam take tie cierne bodky jak aj na okraji celeeho predneho skla.... a jak otestovat ci to bude fungovat este pred tym ako by som nalepil na sklo ??? [upravil dne 1.12.2008 buga]
    • 17
  8. helllas, maam moznost zohnat dazdovy senzor, kablami a tak... otazka, kde sa to prilepi na okno predne, tak ja tam maam tie klasicke takee cierne body na kraji skla, to nebude vadit senzoru ? ma s tym niekto nejaku skusenost ? alebo ako a kde zapojit presne ?
    • 17
  9. jj, kto nemaa take packy na kt sa da vybrat ta kaplicka na konci, tak musis cely COM menit aj ja som menil, treba skusit a az to ide tak no probleeeem vela stastia
    • 16
  10. info: uz aj ja s palubnym pocitacom, vymeneny display a aj packy pod volantom, dokonca maam full packy na AUTO svetla a AUTO stierace - dazdovy.. pal.pc aktivovat netrebalo, secko slape, ked niekomu nieco, pomozem
  11. hej bude, akurat ti idem volat
    • 27
  12. no dnes som nahodil display typu B, menil COM2000, je to taky podobny ako tu hore, AUTO svetla AUTO stierace, lenze COM je z CC-cka, cize zadne stierace neviem jak zapinat... hehe inak zazrakom mi ide aj central a vsetko aj prepina zapiiina, fachcii, imobilizeer taktiez piipa ked sa pribliizim klucikom... ci este ako otestovat imobilizer ze funguje ?? palubne PC mi ide bez chybne, packa prepiiina udaje, nemusel som si to ani dat aktivovat, ci povolit cez diagnostiku, proste vymenil veci a uz to ide... co by som potreboval su 2 veci: kedze packy su z CC, a nemam koncovku vhodnu na zadne stierace, ci nahodou niekto nemaa taku koncovku z tej paacky ? ono staci ten uplny koniec len vytiahnut, vymenit, vsetko je tam natahanee, myslim draty a tak... a druha vec, ze ked tento moj \"novy\" COM odmontovali, cvakli draty pri airbagu, cize mam jedinu moznost moje povodne koncovky cim sa to pripaja na samotny airbag nahodit na moj novy COM, draat naciinovat na tu med... da sa to? rozobral som aj koncovku co sa zasunie do airbagu, len ono, ten med nejak nie je cinovany na ten medeny kabel ale ako keby priklepany )) da sa to, nejak spojit ?? a este to jak zistim ci tento COM je s ESP alebo nie... bo ani ja nemam ESP, tak ci nahodou nebude nieco z toho, zatial nic, uplne vsetko ide, auto a tak, skusal som..... jedine sa mi nerozsvietia este predne hmlovky akoze na palubnej doske, prepinac maam, zadne funguju, aj svieti ikonka...aj svetlo len tie predne som si myslel ze kedze mam prepinac, ikonka mi bude svietit, ale asi tym ze nemam predne hmlovky, takze to dodatocne potom treba povolit cez diagnostiku predne hmlovky ci co? a potom bude svietit aj kontrolka ?? ci tam treba nieco dorobit ?? ci poistka tam chyba niekde a preto nesvieti ani ikonka ? niekto napad ? ci odpovede na otazky ? dikesss
    • 27
  13. buga

    stierace - Valeo

    ja maam valeco x-trm, sice to blister neviem co je ale mam 60 + 40 , suu uplne super, max to ze ta 40-tka nestiera dolnych nejak 5-10cm, roh okna, ako je to zaoblenee, ale tak tam sotva vadi niekomu, inak suu fakt ze super ! uz ich ma vyse roka a stale funguje No.1 edit: valeo, nie valeco [upravil dne 20.11.2008 buga]
    • 14
  14. no toto by aj mna zaujimalo, sak co ked dojdem do peugeotu a cem kupit 15\" original peugeot ouragan disky na moju 1.4 co nepredaju? abo predaju a zaroven povie ze aaaa ale nemozeme zapisat?
  15. no rok 2000 este nebol s MUX, je to od roku 2002... cize to bude hlavny dovod preco nebudes vediet spojazdnit palub.pc inak kebyze maas MUX tak zas poviem, ze nemas hmlovky (ked dobre vidim), cize tebe dali zas taku istu packu, jak maam ja.... ani mne sa neda dat dole klobucik... no ale p.s. nemas MUX
  16. buga

    svazek dratu na pp

    fuha noo to ja az tak neviiim, len to ze ked maa clovek 5 dratu tak nemusi nic tahat...
    • 9
  17. buga

    spotřeba 206 1,6 65kW

    noo aj tak to je moc... aj ja jazdim vacsinou v meste v BA sice okruhy a malo svetelnych krizovatiek a davam niekedy pekne priemer co mam 6.4 a som v meste
    • 15
  18. buga

    svazek dratu na pp

    pokial viem potrebujes tam mat 5 dratov natahanych a v tom pripade to je v poho;) ked mas 4 tak musis natiahnut ten 5.
    • 9
  19. buga

    Nemilé ranní překvapení...

    no nejake nove info: hajzli mi minuly tyzden 17.oktobra otvorili auto v BA na Plynarenskej 6, pred SEVTom a co je tlaciaren a parkovisko kolmo na cestu Plynarenska oproti Soitronu jednoducho paklucom, aj pekne zatvorili, nastastie vela toho nemohli odniest... cize len tak kto tymto smerom parkuje a je v klude, odkaz jemu: ze az tak nech nie je, tii hajzli suu vsade...
    • 44
  20. buga

    záslepky na zámky

    sakra ja takee nevidiim na 206tku... nic no, dam si normalne zavarit hehe a aj tak tam ide magicar AS100 cize budem popriipade klepat aj ja ten kood na skle;) sranda
    • 25
  21. buga

    záslepky na zámky

    aj ja chcem na 206-tke
    • 25
  22. nemaa niekto tu v BA znameho v peugeote? chcel by som kupit nahradny diel a oni maju priamo zlavu ti kt tam pracuju, niekto na pomoc?
  23. oki, snad to tu budem check-ovat a pak sa nejak domluvime
    • 15
  24. tu citaj mooj prispevok - Zaslal: po 03 prosinec, 2007 18:03 http://www.tuningclub206.com/forum/viewtopic.php?t=1561
  25. hele packy su aj tu rozneho druhu, ja mam MUX, dalo by spojazdnit PP, lenze mne sa neda dat dole kaplicka, pretoze packa je ten typ, kde sa neda dorobit..... bacha !!! a dovod: nemam hmlovky, kebyze maam, tak mam taku packu co sa da dorobit... podla vybavy sa davali tam aj rozne packy
×
×
  • Vytvořit...