Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. ja zacinam s upravami tentokrat zvonka
  2. buga

    207 by Sobol- prodáno

    kukni co som nasiel asi nizsie sa to ani neda http://www.facebook.com/video/video.php?v=452696699588 (v pripade ze mate aktivne facebook konto, kuknite video) [upravil dne 24.1.2011 13:45 buga]
  3. tak to zober este raz naspat jedine ze tam sedi dakto neviditelny a elektricky nabity clovek nech to pani v servise skusia pohladat a odstranit..nie len vymazeme chybu a dovidenia
  4. buga

    207 by MCabman

    tie 16\" nepredavas, v pripade ze nemaju skrabanec ?
  5. buga

    Vymena brzdovych dosticiek

    tak toto nechapem zase ja.. vepredu neni zadne, ale pak pises ze se rozsviti kontrolka... aka kontrolka ked vepredu nic neni co to kontroluje??? ja pokial viem 207 nema take dosticky, kde by bolo cidlo v nich
  6. buga

    Vymena brzdovych dosticiek

    nemas tam urcite ziadne cidlo. podla mna ziadna 207 nemala od vyroby dosticky s cidlami na opotrebenie. a aj podla mna to ber do servisu a ked tak dokladne kukaj na to
  7. Tiez si to myslim... a na tu sipku som pocul ze je to hovadina, vraj to ukazuje podla rychlosti... podla rychlosti to predsa nemoze ukazowat.. musi mat kombinaciu s otackami, inak by jak vedel ze kedy preradit ci podradit
  8. buga

    Stěrače

    jj, presne ja som mal napr Valeo Silencio X-TRM a boli vynikajuce (UM702 a UM600)
  9. buga

    ubytok chladiacej kvapaliny

    kolko litrov to je v prirucnej knizke! A podla mna nie je dobre ked sa to miesa s inym druhom, moj subjektivny nazor.. na ostatne otazky neviem odpoved. musis na niekoho ineho pockat
  10. buga

    Ze by new nastupce...

    pre teba vybavím aj 15\" disky ako štandard... vybav mi to teraz do technicaku
    • 9
  11. mozno aj ja (mozno +1 / skor nie) uvidime, ci sa treba nahlasovat?
  12. buga

    Ze by new nastupce...

    mne sa nepaci... tak nebude nastupce zatial
    • 9
  13. buga

    Porada ohladom pneu,R17

    schvalujem gabo nehanbi sa no dobre teda...
  14. buga

    Porada ohladom pneu,R17

  15. buga

    Porada ohladom pneu,R17

    :blablabla :D:D
  16. buga

    Porada ohladom pneu,R17

    na zaklade VIN cisla a ci skor podla motora ti presne povie importer ze ake su povolene rozmery diskov a pneumatik podla COC listu.. pochybujem ze by si mal moznost na 17.. doma mame jedno 1.4 VTi a ani 16\" nie je zapisana v technickom, nieto 17.. a aj ked si vybavis cez znamost na Obvodnom urade v sidle Okresu odbore dopravy a pozemnych komunikacii, v pripade ze sa stane nieco necakane - poistovna si vypyta aj od importera original technicky...a hned to ukonci s tym ze nemas to co by si mal mat ale tak to neznamena ze nemozes ja mam taktiez zimne 15\" kt nemam v technickom, len 16\" a 17\"
  17. akoze naco by to bolo tebe ty uz poznas to auto ako lego a vies aj od koho pytat navody ;)
  18. ako co rozobrat :D:D
  19. buga

    5008 - zkušenosti

    no ten THP 150 a 175 mnel dost problemu s posunutymi rozvodmi nebo poklesom vykonu.. a nikdy neni na to 100% reseni a nema s tym problem jenom zopar lidi ale dost sa to kazilo... 156k uz nema ten problem, zatim zvolavacka na to nebola, lebo buh vi preco... BMW + Peugeot jeden na druheho asi, vsak urcitu dobu udajne aj odstupili ci daco sa riesilo jeden s druhym.. na mam napr prehranej software a uz mozem len snivat aby mi zacalo turbo tocit pri 1400ot ako je to aj v papieroch a kym som nemal problem s vykonom... momentalne dostava motor dych len okolo 2600ot.. 156k motor nema s vykonom uz problem, pokial dobre viem a pocul
  20. ja som mal tento problem na mojej predoslej 206 tiez 1.4, odisiel vtedy jeden vstrekovac.
  21. vidis chybne rozhodnutie dat to na ivansku tusim davnejsie si aj ty hovoril ze aj u vas to bude asi prvy krok a si myslis ze preco mam ja stale povodny soft ??? kedze nedopustim nahrat tam novy nech sa deje co sa deje,a jediny novy soft v tom aute je na hands free lenze doteraz si nemal a nemas s motorom ziadny problem
  22. buga

    Chybove hlasenie na PP

    http://www.206club.net/showthread.php?t=48643#315123
    • 6
  23. vidis chybne rozhodnutie dat to na ivansku tusim davnejsie si aj ty hovoril ze aj u vas to bude asi prvy krok
  24. doprdele.. a mne povedali ze bez prehratia softu sa neda opravovat, to je prvy krok, sakra so servisom na Ivanskej ceste v BA
  25. no vsak, dalo by sa aj viac.. a potom zobrat do nemecka a predat cez ebay
×
×
  • Vytvořit...