predne hmlovky funguju aj na klasickej packe! kto chce vymenu, da sa.. ide len o to ze tam budes mat aj graficky nakresleny znak prednych hmloviek - nic ine...
a kedze logika hovori - ked otocis prstencom na hmlovky RAZ tak si doteraz zapol len zadne (hovorime o verziach aut kt maju len zadne hmlovky) PO aktivacii to bude fungovat tak ako to funguje aj od vyroby.
otocis prstenec raz, zapnu sa ti PREDNE hmlovky...otocis este raz takisto ako prvy krat, zapnu sa ti ZADNE hmlovky..
ide o to ze v packe je kontakt..cize ostatne spracuje \"technika\" a BSI
ten kto samozrejme chce nove packy, tak pre nich mam na predaj
podotykamze tie moje maju moznost aktivacie palubneho pocitaca, cize ukazovania aktualnej spotreby, priemernej spotreby, priemernej rychlosti, dojazdu na zvysne palivo.. co potom potrebuje je displej typu B a samozrejme aktivacia cez DIAGnostiky, resp mozete mat stastie, ako som to mal ja toho casu a stacila vymena packy a vymena displeja..