Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. buga

    207 by MCabman

    neviem ani priemer diery a kv tomu sa mi nechce rozobrat aby som zistil
  2. buga

    207 by MCabman

    stierac chcem odstranit aj ja, len neviem kde mam zohnat takyto p*cus
  3. buga

    207 by MCabman

    Re: wichel presents 207 as it should be... (Belgium) « Reply #107 on: Today at 17:27:38 » Reply with quoteQuote hehe good job Jay (i even did\'nt know it Embarrassed ) ok buga my springs ar from FK they replacement the springs of Weitec because with weitec i did\'nt get so low and i can even get lower with the FK so i will get lower this year 2011 ^^ so just wait and C the name is FK 1266 they are made in Germany http://www.fk-automotive.de [upravil dne 14.2.2011 17:54 buga] asi toto, ci? http://www.fk-automotive.de/FK-Ersatzteil-Rennsport-Feder.htm?websale7=fk-automotiveπ=1070112&ci=136-2834 [upravil dne 14.2.2011 17:57 buga] diky kolega ... ešte sa ho spýtaj či ich tam nejako pripevnil lebo kedže majú len 12cm bojím sa že mi vyskočia odtial Re: wichel presents 207 as it should be... (Belgium) « Reply #116 on: Today at 20:03:56 » Reply with quoteQuote buga: i use them with that screw adjustements from my weitec Wink but this year they are going without that adjustement ;P jsut to get lower XD
  4. buga

    207 by MCabman

    bla bla bla
  5. kde su tie listy PIPIIIIIIII
  6. buga

    207 by MCabman

    heh, no teda a mlciis o tom, ccc sice aj ja mam zmenu ale nepoviem
  7. buga

    207 by MCabman

    vsak mozno konecne tebe lakuje tie tvoje listy, ci?? :D:D
  8. buga

    207 by MCabman

    Re: wichel presents 207 as it should be... (Belgium) « Reply #107 on: Today at 17:27:38 » Reply with quoteQuote hehe good job Jay (i even did\'nt know it Embarrassed ) ok buga my springs ar from FK they replacement the springs of Weitec because with weitec i did\'nt get so low and i can even get lower with the FK so i will get lower this year 2011 ^^ so just wait and C the name is FK 1266 they are made in Germany http://www.fk-automotive.de [upravil dne 14.2.2011 17:54 buga] asi toto, ci? http://www.fk-automotive.de/FK-Ersatzteil-Rennsport-Feder.htm?websale7=fk-automotiveπ=1070112&ci=136-2834 [upravil dne 14.2.2011 17:57 buga]
  9. buga

    207 by MCabman

    ok, ked sa ozve na otazku, napisem ti
  10. buga

    207 by MCabman

    Wichel:) skusim sa ho spytat je aj tu v pripade ze si registrovany na fore: http://www.207oc.com/index.php/topic,7413.0.html [upravil dne 14.2.2011 17:33 buga]
  11. predne hmlovky funguju aj na klasickej packe! kto chce vymenu, da sa.. ide len o to ze tam budes mat aj graficky nakresleny znak prednych hmloviek - nic ine... a kedze logika hovori - ked otocis prstencom na hmlovky RAZ tak si doteraz zapol len zadne (hovorime o verziach aut kt maju len zadne hmlovky) PO aktivacii to bude fungovat tak ako to funguje aj od vyroby. otocis prstenec raz, zapnu sa ti PREDNE hmlovky...otocis este raz takisto ako prvy krat, zapnu sa ti ZADNE hmlovky.. ide o to ze v packe je kontakt..cize ostatne spracuje \"technika\" a BSI ten kto samozrejme chce nove packy, tak pre nich mam na predaj podotykamze tie moje maju moznost aktivacie palubneho pocitaca, cize ukazovania aktualnej spotreby, priemernej spotreby, priemernej rychlosti, dojazdu na zvysne palivo.. co potom potrebuje je displej typu B a samozrejme aktivacia cez DIAGnostiky, resp mozete mat stastie, ako som to mal ja toho casu a stacila vymena packy a vymena displeja..
  12. buga

    co poviete majitelia 206+

    207RC nema take pruhy, ma to 207 Le Mans Series
    • 7
  13. buga

    207 by MCabman

    boha a ja sa tu pytam na tie 16\" este v januari a on to medzitym preda
  14. buga

    Ake kolesa na 207 16 , 17 ?

    jak si ich das zapisat do technickeho? doma mame jednu 207 s takym istym motorom ako mas ty, ale v technicaku ani 17\" nie su zapisane a ani 16\"!!
  15. ty packy mam, ako som uz pisal v sukromnej sprave. ma aj ovladanie na palubny pocitac + ovladanie na radio
  16. tiez pravda, za chybu Ivanskej predsa importer nebude platit..akurat zakaznik nema chut ist tam kde to uz raz posrali aby mu to posrali aj druhykrat :D:D ale pojdem len momentalne riesim ine veci na aute, takze potom ich navstivim snad najneskor o mesiac ..
  17. vsak to ze na jednej strane chapem ze ich chyba treba ist tam naspat..ale na druhej strane ked clovek nie je spokojny, preco si to nemoze dat urobit inde :/
  18. buga

    Odpojenie baterky

    vsak piiipa, co sa stazujes
  19. buga

    Odpojenie baterky

    a co nas \"skvely\" peugeotacky delphi texalarm? bez odozvi?
  20. no ano.. v tom problem nie je ani v zaruke.. ale ta odvedena praca.. myslis ze na druhy krat mi uz spravia vsetko tiptop? ja nie... a okrem toho to uz bude 3 vrstva laku a este neratam ze pocas eri peugeottour mal na tych dverach preliacinu..takze neviem ci to len vypukli alebo aj vtedy strekli.. ale asi bez streku, bo perletu bolo na tom tak ako aj inde.
  21. medzi dverami a lavym svetlom zadnym sa mi odlupoval lak az do zakladu ci do plechu, neviem uz.. tak to slo na reklamaciu.. ale to este pred rokom a pol tusim.. a pred 2 tyzdnami som zbadal ze taktiez na tom isto mieste, len na pravej strane sa mi odlupuje ale len ta vrstva kt strekli na ivanskej takze tak... a to preco nechem ist ku nim je dovod: 1. uplne inak hrala farba z dovodu ze tam dali menej perletu 2. strekli mi len dolnu cast dveri a zvnutra opaskovali a prechod nevylestili...proste vidis kde bola lepena paska takto to sa neda nazvat pracou [upravil dne 29.1.2011 12:26 buga]
  22. ano ano To mi vraveli, ale ked ich praca je na .... :/
  23. 11 bodov z 10 možných... aha,niekto ma velke usta pocuj seefe, ked sa mi olupuje lak na 5.dverach..ale ten uz bol raz striekany, uznany ale na ivanskej.. musim ist tam na reklamaciu, ze novy strek sa zase olupuje? alebo da sa aj inde:P s tym pristupom a setrenim perletu do laku to nebolo buh vi co tam... :/ co ty nato:)? [upravil dne 29.1.2011 01:03 buga]
  24. uz mas listy?
  25. buga

    Antipollution faulty

    servis a riesit to..zavada predsa niekde musi byt...
×
×
  • Vytvořit...