cernaa je dobraa
no ja uz mam auto po GOcku rozvodov, komplet vymena aj zaslepky..oleja tam bolo az az, takze akurat vcas ze mam zaslepky... uvidime co daaal.. a testujem EBC kotuce s Greenstuffom
jaj chcel som dokoncit, ze najblizsie o 2 tyzdne budem volny na vikend, mozme dat rande aj tak sa chystam k jednemu kseftarovi na dorabku niecoho
[upravil dne 13.5.2011 22:56 buga]