Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. tak mne uz raz menili kadeco..tvrdili vtedy ze som nemal posunute rozvody.. po 25tis km sme sli riesit klepanie, napinaciu kladku a kukli sa na rozvody, retaz natiahnuta.. a okrem toho aj posunute rozvody...takze tak. zisti fakt VIN cislo!!! a zistime o aute vsetko a ja skusim zavolat tomu chalanovi zajtra, ked nezabudnem
  2. ake problemy? ja hovorim len to ze to auto nebolo predvadzacie ako napr moje. Bolo uplne nove bez jazdenia, resp tych 36 km a bolo predane vtedy za 430tisic Sk. To ze ako a kde s tym jazdil ten chalan to neviem.. Viem napr ze sa chvalil ze mal dobru spotrebu urcitu dobu, ale zas potom ked predal povedal ze mu to vela zralo.. takze neviem.. ja by som bral jedine vtedy ak mi daju na to zaruku, sice neviem ci je nejak mozne... [upravil dne 15.5.2011 13:33 buga]
  3. ako je mozne ze chalan vravi o aute co ma 30 000 km a ty gabo o aute co ma 36 000 km :Dasi cuvalo par tisic , a ak nemal problemy tak tie len pridu ale ked uz pridu po vymene sa malokedy objavuju kupoval cisto nove, 36 km malo najazdenych nie 36tisic.. kupil asi mesiac a pol po mne, taktiez od importu..
  4. to auto viem kto mal... bolo kupene na firmu v roku 2008 jul, malo 36km potom chalan na tom najazdil okolo 25tis km, ked dobre viem. tak tu je to ze zaruka je uz davno prec.... a ked sa ti nieco objavi..tak budu lietat 100€ ani nezbadas ako.. je to na tebe.. viem sa spytat mozno toho chalana ci mal s tym dake problemy, neviem noh..
  5. buga

    Spodny silentblok motora THP

    davam po slovensky \"update\" :D
    • 34
  6. ten kto ma este v zaruke ci klamem? no dobre.. ja len do urcitej miery davam upravy :D:D
  7. buga

    Spodny silentblok motora THP

    tak silentblok nasadeni uz aj u mna a inicializacia auta takisto spravena, uvidim zajtra smer BA, ako sa to bude spravat
    • 34
  8. cernaa je dobraa no ja uz mam auto po GOcku rozvodov, komplet vymena aj zaslepky..oleja tam bolo az az, takze akurat vcas ze mam zaslepky... uvidime co daaal.. a testujem EBC kotuce s Greenstuffom jaj chcel som dokoncit, ze najblizsie o 2 tyzdne budem volny na vikend, mozme dat rande aj tak sa chystam k jednemu kseftarovi na dorabku niecoho [upravil dne 13.5.2011 22:56 buga]
  9. sranda, myslel som si ze mas lakovane.. to len ja mam od vyroby?
  10. vsak on musi, ma to z povolania, ci ? :D:P
  11. setri lak, aby mu ho mohol druhy obit
  12. co ste mali chlapci , paarty??
  13. buga

    Peugeot 207 by James

    no jo, ja taktiez parkujem vzdy na druhom konci parkoviska.. kde je cele prazdne.. to vyzera fakt na nejaky ten nakupny kosik, ci? niekomu to vyslo z ruky ci co.. ta farba co ma, je na zamilovanie sa
  14. tak ja neviem.. ja viem len to ze mne prvy krat menili dake veci + 2 lambda sondy za 600e a teraz po 25tis km zas par 100 eur tam bude, esteze je to vramci garancie
  15. buga

    Peugeot 207 by James

    no tz kokos, curaaaci :-/
  16. no tak druha lambda je stale lacnejsia varianta, jak menit neco v motore.. resp daj odmerat tu lambdu.. hovorim THP motor ma problemy a je niekolko navodov co kedy sa ma menit... moze byt natiahnuta aj rozvodova retaz..vtedy sa meni taktiez kopec veci v motore priamo... ja neviem..daj zistit lambdy a uvidis... zozen nejakeho sikovneho servisaka...!!!
  17. buga

    kotouce 206 RC

    aj ja som si teraz dal montovat EBC Ultimax + Greenstuff.. cez vikend uvidim ake to je, uz sa tesim
    • 10
  18. rozvody ako myslis? nebo co? ked to, tak ti poviem len tolko ze THP motor ma problemy od vyroby, niektore kusy sadli no niektore si nesadli... zas kkt nejsem, aby som startoval kdyz mam zarezeno ale preda si mal skoceny rozvod hej, len nevieme z akeho dovodu
  19. rozvody ako myslis? nebo co? ked to, tak ti poviem len tolko ze THP motor ma problemy od vyroby, niektore kusy sadli no niektore si nesadli... zas kkt nejsem, aby som startoval kdyz mam zarezeno
  20. mas na mysli 308 150THP ? no to urcite neni duseni motoru, protoze je tam turbo a tlaci to;)
  21. tak chlapci, po 25tisic km auto mam znova v servise.. zavady som sam nespozoroval, zacal som riesit problem ze novsi software pocitaca motora je uplne iny ako povodny z vyroby (vykonnostna krivka je posunuta mierne doprava, t.j. namiesto povodnych 240Nm pri 1400ot je to posunute na priblizne 2500ot.) no a po rozobrati hadajte co sa zistilo? ze su posunute rozvody... a to pri 33tis km neboli, resp. vtedy tvrdili v servise ze neboli.. :blicismajlik
  22. no musim sa tu dohodnut so servisom ze kym to mam v zaruke, aby mi to nespadlo a chipujem hned
  23. no mne vymenili aj to pred aj to po.. a hovorim kadejake tesnenia a co ja viem co.. podla mna bola chyba v lambda sondach.. druha vec je tento motor ma problemy s vykonom a nemaju 100% liek na to asi... i ked mne odvtedy slape (akurat mam novsi software to si nedaj ani za nic!!!! krivka vykonu sa ti posunie doprava)
  24. a co mas 150PS, 156PS ci 175PS ? ja stale tvrdim ze podla mna u mna boli obidve lambda sondy v prdeli.. lebo okrem toho menili len kadejake tesnenia a prkotiny..
×
×
  • Vytvořit...