ked je auto v zaruke a riesi sa nejaka oprava v ramci garancie, tak sa vsetko zapisuje \"tam kde sme ti to pozerali\"
cize nic sa na tom nemenilo, urcite nie diely v motore a pri motore...
takze si mozes byt podla mna 100% isty ze tam nic nemenili.
ako ti to suri? je tento tyzden zavolam tomu chalanovi, kt to auto mal, resp podla mna to bolo to auto, ine im nestalo na ivanskej.
a zistime aj to kde bolo opravovane, tie 3 veci jeden den. Potom by si mal mat moznost nakuknut do tych zakaziek a zistit co sa tam riesilo.
a to ze tu pises ze ked to kupis a das vymenit veci,
co prosim? keby to vedel samotny peugeot co treba menit pri poklese vykonu, tak by to nebol taky velky problem ako je....
by som povedal vymen motor z 150THP na 156THP ale uz som pocul aj tam ze uz aj ten mal problem s vykonom..udajne
povedz im ze chces mat zaruku predlzenu, nech ti to import vybavi, vela aut ma problemy s vykonom a basta..inak to nekupis