tak hovorim ze pradavno, ked som mal prvy krat s vykonom problem, na ivanskej mi nechceli dat auto, potom ked som sa do nich nejak lepsie obul..tak ze no dobre.. a to uz vedeli ze auto nebude za 24h hotove. A hovorim dali mi 307SW stare poskrabane a spinave od blata...
a v BB, sice sme sa dohodli, ale ked som sa pytal ze ci nahradne auto..tak ze no asi nemaju k dispozicii.. ale tam zas neidem vycitat, lebo ochotny boli v inom;)
a ked uz spominam spinavost, na ivanskej som nikdy nedostal naspat moje auto ako umyte, alebo povysavane, neviem ci to je standard ci nie.. ale ja by som ocakaval ze by sa to malo robit..