Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. no mne to nehuci, mne \"huci\" akurat RC vyfuk
  2. buga

    Pre majitelov 1.6 THP

    odvetravanie je riesene od vyroby, takze ziadny probem. Mischko vie k tomu viac povedat
    • 7
  3. a rozvody? mozno je natiahnuta rozvodova retaz.. to sa meni taktiez v zaruke potom, komplet rozvody alebo vysokotlakove cerpadlo? [upravil dne 4.8.2011 od buga]
  4. no neviem.. a lambda sondy su v poriadku?
  5. buga

    207 1.4Vti - ano či ne

    ja si myslim taktiez ze by nejaky klasicky kociik mal vojst do toho neodskusane ale tipujem
    • 9
  6. buga

    dodelani tempomatu

    ide to urcite dorobit!! aj ja som dorobil, aktivovali za 10min. a momentalne rozmyslam nad vymenou plyn. pedalu aby som mal aj obmedzovac (kedze som si kupil tu packu kt to aj podporuje) a kable tam mam natiahnute uz od vyroby [upravil dne 23.7.2011 22:26 buga]
  7. ja som teraz bol na vychode, spotreba 6.7l, na plny tank.. tempomat 115km/h ci dialnica ci mimo mesto
  8. buga

    Peugeot 207 by James

    a kde mas koncovku vyfuku ?
  9. tak mozno to je este v zabehu, kratkodobo par km by som aj ja dal vyse 10l ale si myslim ze v pohode sa da dostat medzi 8-9l.. 237km/h s 156k ? to si delas prdel, ne tak ja to mam fakt v prdeli
  10. buga

    Spotřeba 5008

    ja som dal taliansko za 7.2 na 100 a 2500km najazdil dokonca cestou domov 6.8l na jednu celu nadrz [upravil dne 5.7.2011 23:13 buga]
  11. buga

    Aj ja to mam

    nemohli by sme vymazat tuto temu? nic v zlom, ale takto sa kopi len bordel
    • 6
  12. buga

    Aj ja to mam

    je to pekne ze pises ze to mas..ale vela z toho nevieme ze temu nazves aj ja to mam... a ked uz, tak napis prosim tam kde to patri... takto bude tu len bordel sorry:xvul
    • 6
  13. buga

    Anti-Pollution System Faulty

    no jo... je nas dost, kery su nasrany
    • 44
  14. Koncovka je nachystaná, teď není vůbec čas to uskutečnit, ale minulý týden jsem úspěšně udělal státnice, takže v nejbližší době to půjde na auto. cool, tak gratulujii !
  15. no jo, je to na nich..len to clovek ocakava, resp. pristup nejaky.. holt niektore servisy nepotrebuju mat pristup asi ku zakaznikovi inak mas uz tu koncovku vyfuku? [upravil dne 22.6.2011 14:34 buga]
  16. tusim ceny nahradnych dielov maju dane nejak globalne, nie? resp ta cena co je u nas na slovensku, je ta ista v nemecku ci inde v europe, resp kde je Euro, tak som to videl.,ci
  17. tak hovorim ze pradavno, ked som mal prvy krat s vykonom problem, na ivanskej mi nechceli dat auto, potom ked som sa do nich nejak lepsie obul..tak ze no dobre.. a to uz vedeli ze auto nebude za 24h hotove. A hovorim dali mi 307SW stare poskrabane a spinave od blata... a v BB, sice sme sa dohodli, ale ked som sa pytal ze ci nahradne auto..tak ze no asi nemaju k dispozicii.. ale tam zas neidem vycitat, lebo ochotny boli v inom;) a ked uz spominam spinavost, na ivanskej som nikdy nedostal naspat moje auto ako umyte, alebo povysavane, neviem ci to je standard ci nie.. ale ja by som ocakaval ze by sa to malo robit..
  18. ja to radsej nekomentujem...
  19. boha a mne nik nedal taketo nahradne auto, na ivanskej mi vypichli oci este pradavno, pri prvych problemoch so spinavou 307SW, ze som sa hanbil za to..radsej umyl doma... a v BB zas nemali nahradne pri ruke:P pcheee asi sa dam preradit do TT :D:D
  20. :D:D:D uz vieme preco je ich nedostatok
  21. buga

    klimatizacia-problem

    blbost, ja mam sice automaticku, ale otec manualnu a nikdy som u neho nezbadal ze by mu sla nejak zvlastne... funguje vtedy kedy ja chcem... niekde mas daku chybu podla mna
    • 8
  22. WTF! a to co je ake tesnenie? nejake extra diel:D kokos, rozum zastane..
  23. optiway. Amen aj za mna
  24. heh... :/ nechcete aj moje auto skontrolovat, Milos?
  25. ja to stale nevidim :o
×
×
  • Vytvořit...