Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. buga

    Topení

    a co si mal aky problem? co bolo riesenie?
  2. to klepanie moze byt podla mna to iste s timing-om, pretoze aj tam pisu o tom: If the timing is completely off, there will be severe problems with engine knocking... vo stvrtok berem auto znovu do servisu... tak neviem ci mam povedat o tejto stranke nieco http://www.etuners.gr/en/index.php?s=12&t=167 vytlacit im, prelozit...nech sa na to pozru... alebo radsej nechat ich, nech mi vymenia lamba sondu, resp aj turbo...aspon budem mat nove alebo im toto ukazat prelozit... inak som kukal servicebox a tam nahradne diely co sa pisu aj na stranke etuners, tak tie nahradne diely c.3 a c.7 su nahradene novsim typom.. na moju otazku ci mi vedia dat nahradne auto povedali ze nemaju na poskytnutie, vsetky maju pozicane.. (si myslim ze to aj pouzivaju, predvadzacie)
  3. no ja nie, ale tu som uz o tom cital ze niektore rachocu ako keby to bol diesel.... http://www.207oc.com/index.php/topic,1282.html http://www.207oc.com/index.php/topic,3513.0.html
  4. buga

    207 by Vanhalf

    ja to mam taktiez, su a ovela lepsie vidiet podla mna (urcite) do zakruty, ako pri autach, ktorym sa zapina hmlovka,..ja si myslim ze nezasvietia take pole co tieto staticke smerove
  5. tak co, jak s autem ? ja zas pujdu odovzdat 2-krat auto do servisu a necham tam, poviem im ze na klukovej hriadeli byva problem.. a ze nech si to vykonzultuju, alebo ked pridem 3x tak chci vymenit auto
  6. noo, tu si mozes o tom trosku citat o nasom probleeme http://www.207oc.com/index.php/topic,1282.html od roku 2007 su tam prispevky takze celkom zaujimaveee ze stale nemaju na to 100% odpoved...preco to je
  7. no vsak zbytocne idem tam ked sa mi hlaska ani nezobrazowala... pojdem teraz niekedy mam tri nove hlasky: - Trvala zavada. Regulace bohatosti Smes je prilis chuda - Trvala zavada. Regulace bohatosti Smes je prilis bohata - Vzdalena prechodna zavada. Porucha spalovani zjistena pri nizke hladine paliva
  8. druhykrat pojdem do servisu teraz niekedy... ale vykon odisiel uz viackrat tak ze potom zase slo a neslo.. akurat hlaska predtym nebola na displeji...
  9. tak vykon mi zas odisiel.. spravil som 300-400km od toho co som sa zastavil v servise, akurat hlaska na displeji sa este nezobrazila... software v ECU, pocitaca motora mam najnovsi..takze ani to nepomohlo.. :/
  10. neviem, ale mne ked znamy aktivoval, tak tam bolo tusim aktivacia/deaktivacia... neviem mozno sa to da este inde nastavit..
  11. buga

    zevraj 207 SW RC

    aj ja somuz videl, co vy sa nezaujimate o vase modely ?
  12. buga

    vyber diskov na leto

    popripade treba niekoho zohnat z trnavy kt ti to vykradne a mas za 400e 4ks aj s pneu
  13. buga

    Mam koupit 207 nebo 206+?

    aj ja by som bral 207, mal som aj 206 a teraz mam 207... napisem len jedno: je to urcite lepsie na tom s karoseriou a hviezdickami v testoch ako 206+
  14. 3 druhy povedali aj mne, ale este v servise predtym ako pisali do nemecka... - posunute rozvody - lambda sonda - pokazene turbo
  15. no sak hej... stale nas to vyjde lacnejsie, to je pravda...akurat ma sere to ze nik nema na to riesenie zatial - 100%...
  16. jj, aj ja...len tych 900eur ci kolko :S
  17. no tak, piatok som siel na lyzovacku a uz mi v BA vypadlo turbo, resp odisiel vykon... tak ma napadlo ze pojdem cez zilinu, stavim sa v peugeote... tak som dosiel, spytal sa ci nemaju cas a ze mi svieti kontrolka diagnostiky, tak najprv ze no o hodinku ale potom ze sa spyta, tak o minutu povedal ze dobre a uz aj spisoval veci.. pristup na urovni !! priisiel vysvetlil ze no tieto chybove hlasky tam mame a ze tak co dalej, nechate tu, dostanete druhe auto abo co, ja ze no uz som v BA zacal riesit.. tak ze okej, dame vam veskere papiere a mozte s tym v BA pokracovat... som im hovoril predtym ze ci by mi nenahrali nanovsi soft do ECU, pocitaca motora.. ale dosiel naspat papierom ze no mam najnovsi uz nahraty, niekedy mi uz nahrali predtym. tak som sa cudoval ,ze paraada, ani o tom neviem, co to za pristuup v BA... takze mam najnovsi soft..cize to mi nevyriesi pravdepodobne..tak neviem co to bude
  18. cus, tak ja tedka nemam cas na servis :/ ale Venýno mi psal ze mu vymenili vysokotlakove palivove cerpadlo a odvtedy to jede... to bych chtel taky vymenit a este aktualny software - prehrat software pocitaca motora, to je asi ECU..
  19. naavod no tak neide to pripojit, 8MB icq [upravil dne 19.1.2010 buga]
  20. buga

    vyber diskov na leto

    ja som taktiez za origo..to ci aka velkost... viem povedat aj ja ze origo mam 17\", su tvrde pokial je cesta taka ze ti to da pocitit inak to leen sedi a sedi a 16zimne suu ako vankus momentalne,hehe a este osobne, nemam rad hlinikove tie cez ktore moc vidis do napravy, pokial je kotuc a vsetko okolo toho pekne velke tak pohode..ale nie jedno auto ma vzadu mensie kotucove, resp bubny potom a tie velke diery cez hlinikace, vidis vsetko len nie to co by si chcel mne osobne sa velmi pacia tieto 16\" http://www.feline207.net/site/uploads/photos0/28.jpg 17\" pitlane http://www.feline207.fr/photos/3691.jpg
  21. ja maaam PDF spravenee ale asi pre rok 2008, 01/03/2008 - 31/10/2008 si myslim ze nebudu tam rozdiely.viem ti to sem supnut,ale som momentalne v nemecku, tak najskor vo stvrtok, snad nezabudnem
  22. a co to mas, 207 ? nebo? ja jsem cetl ze to ma porad 3x blikat u 207....
  23. buga

    Model Peugeot 207 1:43

    http://cgi.ebay.de/Peugeot-207-Welly-44004-diecast_W0QQitemZ300385665898QQcmdZViewItemQQptZSpielzeugautos?hash=item45f061836a
  24. buga

    propojenie USB k radiu

    pokial viem 2 druhy su uz...jedna verzia bola pred faceliftom, dorabka, USB kit nejaky origo peugeot sa dalo dorobit...to co je bud CD menic alebo USB vstup.. a druha verzia co su teraz po facelifte.. to su uz inee typy USB kitov.. pri 207.. aspon ja to tak vidim [upravil dne 17.1.2010 buga]
  25. tak co, spytal si sa? ako to je ?
×
×
  • Vytvořit...